П’ятниця, 09 травня 2025

У ДТП на трасі «Житомир–Чернівці» постраждали четверо людей, серед них - дитина

Новини Чернівців / пригоди
3 652
0
У ДТП на трасі «Житомир–Чернівці» постраждали четверо людей, серед них - дитина

У Хмельницькій області на автотрасі "Житомир–Чернівці" у дорожньо-транспортній пригоді травмувалися четверо людей, серед яких - дворічна дівчинка.

Як повідомляє dtp.kiev.ua, аварія сталася 24 грудня приблизно о 12.55 поблизу населеного пункту Антонівці.



Попередньо встановлено, що 35-річний житель с. Вовківці Хмельницького району, керуючи автомобілем "Ауді А6", не врахувавши дорожньої обстановки та безпечної дистанції руху, допустив зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2107" під керуванням 26-річного жителя м. Хмельницького. Після цього "ВАЗ" виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем "БМВ 525" під керуванням 26-річного жителя м. Хмельницького.

Внаслідок ДТП водії "БМВ" та "ВАЗу", а також двоє пасажирів автомобіля "БМВ", жителі м. Хмельницького, 1959 і 2016 р.н., отримали тілесні ушкодження, їм була надана медична допомога без госпіталізації. Водій автомобіля "Ауді" тілесних ушкоджень не отримав.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Слідчі з’ясовують усі обставини події.

У ДТП на трасі «Житомир–Чернівці» постраждали четверо людей, серед них - дитина
У ДТП на трасі «Житомир–Чернівці» постраждали четверо людей, серед них - дитина


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують