Ікона "Надія безнадійних" є святинею кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ.
Вона здатна зцілювати від багаторічного безпліддя, а також від алкогольної та наркотичної залежності, пише molbuk.ua.
Відомості про походження ікони майже відсутні. Відомо тільки, що на початку XVIII ст. образ здійснив подорож із Рима через Грецію та Болгарію до галицьких монастирів і знайшов свій притулок на Буковині.
"У нас десять років не було дітей, але коли почала молитися до Пречистої Богородиці, то через деяких час завагітніла",– розповіла Надія Іваніцька з Івано-Франківської області.
"Молилась вдома до Чудотворної ікони, коли не могла знайти роботу. Молилась і не вірила, що станеться диво, і воно сталося,– розповідає Оксана Павлик із Прикарпаття. – Наступного дня до мене зателефонував роботодавець і сказав, що є робота. Моє щастя безмежне".
"Коли прожила з чоловіком вісім місяців лікарі сказали, що не зможу мати дітей. Чоловік дуже хотів сина. Я плакала від розпачу, спостерігала за іншими дітьми. Свекруха принесла із церкви тоненьку книжечку і просила молитися. Матір Божа через місяць подарувала мені сина Назара", – зізнається Надія із Львівщини.
Всіма цими свідченнями паломники діляться на сайті собору Успіння.
"У березні цього року я надіслав листа до Ватикану, а вже у липні прийшла відповідь про те, що Папа Римський Франциск уділяє повний відпуст всім тим, хто прийде до цієї ікони як прочанин, – розповів molbuk.ua владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ. – Наслідки гріхів, хоча їх і простили у тайні сповіді, можна порівняти до мішка з пір’ям, яке викинули посеред міста. Воно розлетілося: хтось підхопив алергію, комусь воно спричинило шкоду. Людина, яка хоча перепросити Бога, не може це пір’я швидко позбирати. Наслідки гріха триватимуть".
Владика каже, що повний відпуст загладжує тимчасову кару, яку людина би мала понести за наслідки гріха, які тривають.
"Щоб отримати повний відпуст треба висповідатися, взяти участь у літургії, запричащатися і помолитися перед святою іконою. Це відбуватиметься кожної третьої суботи місяця під час нічних молитов-чувань у кафедральному соборі, а також у всі свята, присвячені Діві Марії".
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
11-08-2018, 18:34
0
6 743