На Буковині щодня перевіряють півсотні перевізників

Новини Чернівців
1 245
0
На Буковині щодня перевіряють півсотні перевізників


Майже 300 перевізників за тиждень перевірило управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області. Склали 55 актів та 13 протоколів.

Про це molbuk.ua повідомив начальник управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Валерій Макаренок.

В обласному управлінні зазначають, що є чимало зауважень до технічного стану транспортних засобів перевізників.

“Найбільше актів склали через порушення режиму праці і відпочинку водіями. Також чимало порушень через відсутність документів на перевезення пасажирів, незадовільний технічний стан”, – сказав начальник управління Укртрансбезпеки в області Валерій МАКАРЕНКО.

Патрульні поліцейські Буковини зазначили, що майже щодня перевіряють 40-50 перевізників. Також патрульні працюють у посиленому режимі на чотирьох трасах, де найбільша кількість ДТП: Чернівці – Порубне, Звенячин – Чернівці, Атаки – Чернівці, Оршівці – Чернівці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують