Мешканка будинку, який межує з музеєм Ольги Кобилянської у Чернівцях, кілька років стягувала на своє подвір’я непотріб.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу ТВА, пише molbuk.ua
Працівники музею нарікають на сморід з-за паркану і на щурів.
Та коли інспекція з благоустрою, працівники ЖРЕПу та правоохоронці прийшли, аби все сміття вивезти, жінка не хотіла впускати їх на свою територію.
Жінка зібрала тонни сміття на своєму подвір’ї упродовж кількох років. Владнати проблему із сусідкою працівники музею спочатку намагалися самотужки, відтак - зверталися до ЖРЕПу, однак там сказали, що цей будинок не перебуває на балансі комунальників.
Працівники інспекції з благоустрою кілька разів приносили жінці попередження, але сміття від цього не зменшувалося.
Комісія одноголосно вирішила, що сміття потрібно прибрати, тож керівники ЖРЕПу пригнали трактор, щоб погрузити весь непотріб та відвезти на полігон. Однак жінка своє "добро" віддавати не хотіла.
"Я збираю порожні пляшки і здаю їх. Мені не вистачає грошей на прожиття", - сказала вона.
Проте, коли комунальники прийшли на подвір’я, то окрім пляшок побачили ще купу всілякого мотлоху.
На те, щоб винести все лахміття з подвір’я жінки, працівники витратили більше години.
Раніше повідомлялося, що у квартирі чернівчанки виявили справжнє сміттєзвалище з купою порожніх пляшок, сміття та іншого непотребу. Сміття буквально заполонило квартиру жінки.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.