Буковинка отримала три роки в’язниці за вирощування коноплі

Новини Чернівців / кримінал
2 292
0
Буковинка отримала три роки в’язниці за вирощування коноплі

Три роки позбавлення волі – таку міру покарання призначив Садгірський районний суд м. Чернівці 35-річній жительці с. Остра Кіцманського району, яка за попередньою змовою з своїм співмешканцем, незаконно вирощувала коноплю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Доведено, що навесні 2016 року обвинувачена спільно із своїм 40-річним чоловіком придбали насіння коноплі та незаконно посіяли її в різних місцях, поблизу власного господарства.

Крім того, встановлено що чоловік незаконно розфасовував особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс в сусідньому покинутому будинку, після чого готові поліетиленові пакети з наркотичним засобом перевозив та зберігав у своєму помешканні.
Завдяки злагодженим діям правоохоронців під час здійснення санкціонованого обшуку в помешканні обвинувачених було виявлено та вилучено понад 37 кг особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу.

Відносно співмешканця зупинено провадження у зв’язку з оголошенням його у розшук.

Він обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво та збут наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 310 КК України (незаконне вирощування снотворного маку чи конопель).

За скоєне чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від дев’яти до дванадцяти років.

Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

23:57
Три найскладніших знаки Зодіаку серед чоловіків
23:40
Ці продукти, які вживаєте в їжу регулярно, викликають запалення і біль в суглобах
23:19
Зеленський назвав можливі причини відсутності "шахедного терору" минулої ночі
22:59
Гороскоп на 2 квітня: Ракам - сюрприз, Водоліям - несподіваний подарунок
22:42
У Чернівцях розпочався запис у школу першокласників
22:21
Футболісти працювали по-максимуму, - тренер Буковини прокоментував вихід у пів фінал Кубка України
21:59
"Пряму вказівку дав Запаранюк": депутат "Слуги народу" зізнався, чому не прийшов на сесію Чернівецької облради
21:43
Замість зупинки дав газу: у Чернівцях патрульні переслідували водія без документів

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм