З 8 травня цього року технічно складні побутові товари продаються із застосуванням "касових апаратів", повідомляє Головне управління ДФС Буковини.
7 квітня в "Урядовому кур'єрі" №66/2017 опубліковано постанову КМУ від 16.03.2017 р. № 231, якою затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування, а саме 8 травня поточного року.
До Переліку потрапили товари за такими кодами УКТ ЗЕД:
група 73 "Вироби з чорних металів";
група 84"Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої; їх частини";
група 85"Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя";
група 87 "Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання";
група 90 "Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя";
група 91 "Годинники всіх видів та їх частини";
група 92 "Музичні інструменти; їх частини та приладдя";
група 95 "Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя".
Нагадаємо, що відповідна норма Закону про РРО щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів діє ще з 1 січня 2017 року.
Зміни щодо застосування РРО з цього приводу фізособами - "єдинниками" визначено у п. 296.10 ПКУ.
Тож "єдинники", які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні з 8 травня 2017 року застосовувати РРО в обов’язковому порядку незалежно від обсягу отриманого доходу від такого продажу.
6-05-2017, 22:41
0
3 521