У Чернівцях чотирьох полісменів відсторонили від роботи на час розслідування ДТП з мотоциклістом

Новини Чернівців / кримінал
3 772
0
У Чернівцях чотирьох полісменів відсторонили від роботи на час розслідування ДТП з мотоциклістом

Чотирьох поліцейських із двох екіпажів патрульної поліції Чернівців відсторонили від виконання службових обов’язків на час розслідування трагічної ДТП, в якій загинув водій мотоцикла.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник патрульної поліції в м. Чернівцях Олег Йосипів, передає кореспондент molbuk.ua

Він зазначив, зокрема, що за фактом даної трагедії прокуратурою відкрито кримінальне провадження, триває досудове слідство.

"На час розслідування патрульних обох екіпажів відсторонили від виконання службових обов’язків", - повідомив Йосипів.

Нагадаємо, мотоцикл, водій якого втікав від поліції у Чернівцях, перебував у міжнародному розшуку. Крім цього, у загиблого водія не було водійських прав.
За словами начальника управління, жодної допомоги в організації похорону загиблого вони не надають.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим