У Чернівцях уже 8 років просто неба проживає білорус Дмитро.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Чернівці", пише molbuk.ua
Чоловік працює на одному з ринків міста, допомагає місцевим продавцям - підмітає дорогу, прибирає приміщення, переносить товар.
"Його тут всі люди поважають", - каже одна з продавців.
Небайдужі всіляко допомагають безхатченку, якому дали прізвисько "Добряк". Оскільки чоловік має психічні вади, він не в змозі захистити себе.
Продавці з’ясували, що безхатько - не українець, а білорус. Вони зателефонували в його рідне село за номером телефону, який він їм надав. І родичі це підтвердили.
"З його дядьком говорили, вони дуже вдячні, що ми тут його підтримуємо", - розповіла чернівчанка Тетяна Луцак.
З’ясували вони, і як потрапив Дмитро до Чернівців, та чому не може повернутися додому - у чоловіка вкрали паспорт у Львові.
Небайдужі чернівчани звернулися в міграційну службу.
"Ми прийняли цю заяву, - каже Едуард Дудкевич, начальник відділу у справах іноземців УДМС в області. - Відправили запит на Посольство Білорусі з метою встановлення, чи дійсно він є іноземним громадянином. Якщо це підтвердиться, то ми вживатимемо відповідні заходи щодо повернення його додому".