Чернівецька бейсбольна команда “Соколи” не зможе зіграти в одному з дивізіонів вищої ліги

Новини Чернівців / спорт
2 279
0
Чернівецька бейсбольна команда “Соколи” не зможе зіграти в одному з дивізіонів вищої ліги

Чернівецька бейсбольна команда “Соколи” не зможе цього сезону зіграти у дивізіоні “А” вищої ліги.

Як повідомив ексклюзивно для molbuk.ua граючий головний тренер “Соколів” Ростислав Гринчук, цього року на весь бейсбол в області виділено лише 50 тисяч гривень. Це дуже маленька сума. Тому “Соколи” вимушені будуть грати у нижчому за рангом турнірі у дивізіоні “Б”.

Кількість команд і календар ігор уточнюються.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.