Вівторок, 01 квітня 2025

Буковина в 2016 році отримає 80 мільйонів на добудову шкіл, садочків і лікарень

Новини Чернівців / новини
1 450
0
Буковина в 2016 році отримає 80 мільйонів на добудову шкіл, садочків і лікарень

Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" за бюджетною програмою "Державний фонд регіонального розвитку" передбачено 3 млрд. грн. проти 5,28 млрд. грн. запланованих відповідно Міністерством регіонального розвитку України Чернівецькій області доведено уточнений розрахунковий обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік у сумі 79,86 млн. грн., проти 140,1 млн. грн. раніше запланованих. 

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За підсумками засідання регіональна комісія сформувала пропозиції до уточненого переліку проектів, які пройшли попередній конкурсний відбір та можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, враховуючи зменшення обсягу фінансування для області на 43 відсотки.

Для порівняння за 2015 рік в області освоєно 67,9 млн. грн. коштів державного фонду регіонального розвитку та направлено на співфінансування проектів регіонального розвитку з місцевих бюджетів 6,3 млн. грн. Зазначені кошти спрямовано на проведення робіт з будівництва та реконструкції 3 шкіл у селах Тернавка Герцаївського, Йорданешти Глибоцького, Мошанець (на фото) Кельменецького районів; капітального ремонту школи у с. Киселів Кіцманського району; 2 дошкільних навчальних закладів у с. Іспас Вижницького району та м. Сторожинець; 3 закладів охорони здоров’я обласного значення (корпусу онколікарні, центру  реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи, лікарні швидкої допомоги), пологового відділення Новоселицької центральної районної лікарні, очисних споруд в селищі Путила та проведення робіт з енергозбереження  у загальноосвітній школі с. Гвіздівці Сокирянського району.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

15:59
"Через ваші графіки у сусіда 5 дітей": у Чернівціобленерго оприлюднили кумедні витяги зі звернень
15:37
Відсьогодні на Буковині починає діяти заборона на вилов риби
15:19
Від п'яти років тюрми: на Буковині судитимуть негідника, який вкрав гроші у важкохворої дитини
15:18
ФК «Буковина» - у півфіналі Кубка України
15:00
Всього година такої розваги ввечері й ризик безсоння підвищується на 59 відсотків
14:40
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка завдала державі збитків на у 3,5 млн грн
14:20
У Чернівцях врятували 15 ікон, яким двісті років
14:03
У Чернівцях планують продовжити опалювальний сезон

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
18 825
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 105
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 547
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
6 478
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
6 306
У Чернівцях горіла церква: що відомо
6 169
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 978
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 978
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 463
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 320

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм