Солдат з Буковини ледь не згорів заживо у наметі (ВІДЕО)

Новини Чернівців / Події на Сході України
2 555
0
Солдат з Буковини ледь не згорів заживо у наметі (ВІДЕО)

Наприкінці жовтня вкрай важкі опіки отримав солдат АТО, виходець із Буковини артилерист Сергій Корнецький.

Він та його товариші заснули при увімкненій буржуйці, від цього приладу загорівся намет. Два товариші Сергія отримали незначні ушкодження, оскільки встигли вибратися з палаючого намету, буковинець же отримав серйозні тілесні ушкодження - важкі опіки 70% тіла, уражені також дихальні шляхи. Чоловікові всього 35 років, і його життя зараз на волосині.

Мати його – пані Валентина – після шокуючої звістки перенесла інсульт, зараз знаходиться у лікарні з сином.



Цій родині терміново потрібна матеріальна допомога.

ПриватБанк: 5168 7572 0114 5895 Корнецкая Валентина Ивановна (мама).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.