Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради приймаються пропозиції на кращий ескізний проект Меморіалу пам’яті загиблим учасникам АТО на території Центрального кладовища на вул. Героїв Майдану, 159 А (на безоплатній основі).
Поки жодного ескізу на конкурс подано не було.
- Ми готові розглядати не лише готові проекти, а й приблизні ескізи та ідеї, які потім доопрацьовуватимуться, - пояснила molbuk.ua головний архітектор Чернівців Наталія Хілько. - Тому закликаю всіх зацікавлених приносити свої пропозиції.
Пропозиції приймаються до 30 листопада 2015 року за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А каб. 303.
11-11-2015, 13:32
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 118