Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Театр
3 червня
Зірка без імені

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
3 червня, 18:00
Квитки - 150 - 250 грн

"ЗІРКА БЕЗ ІМЕНІ"
зворушлива комедія

Режисер-постановник
народна артистка України Людмила Скрипка
Художник-постановник
Наталія Тарасенко
Балетмейстер
Яніца Шопова (Болгарія)

У провінційному місті, у якому кожен житель знає усе про всіх, а жителі надають перебільшене значення тому, що про них подумають сусіди, відбувається екстраординарна подія: поїзд, який ніколи не зупинявся у їхньому маленькому містечку, раптом приніс несподіванку. На залізничному вокзалі один із потягів, експрес "Бухарест — Сіная" зупиняється. Експрес зупинений кондуктором, щоб висадити безквиткову пасажирку на ім’я Мона, котра їде до Бухаресту. Вона одягнута у прекрасну вечірню сукню, проте у сумочці не має нічого, крім фішок для гри у казино. Несподівано на вокзал приходить і вчитель географії місцевої гімназії Марін Мірою. Марін має незвичайне захоплення —космоc, він тікає від рутини життя у зоряне небо.

Мірою пропонує незнайомці нічліг у своїй невеличкій квартирі — холостяцькій хижці, а сам планує заночувати у свого друга, учителя музики своєї гімназії. Мона погоджується, але шукає будь-якого приводу, щоб не відпустити Маріна. Мірою, захоплений дивовижною красою незнайомки, відкриває їй свою найзаповітнішу таємницю: він відкрив зірку. Нова зірка, котрої нема ні на жодній астрономічній мапі — неймовірна гордість Мірою. Вони молоді, тому щасливі цієї ночі…

Зранку Мона перевертає усталене життя Маріна, заявивши, що залишається з ним назавжди. Тим часом Мону розшукує її багатий коханець-покровитель Ґріг. Він знаходить її в убогому учительському помешканні. Видаючи Ґріга за свого брата, Мона знайомить його з Маріном, учитель просить руки "сестри". Холодний і розсудливий Ґріг переконує Мону, що їй не місце у провінції, бо через кілька років вона нічим не буде кращою за мадам Куку, страшну і верескливу учительку, і буде приречена жити з дивакуватим бідняком. Мона покидає містечко.

Як розраду, Мона дарує Мірою віру, що він правий у своїх астрономічних спостереженнях: "Жодна зірка не відходить зі свого шляху".
Сьогодні на екранах

Жанр: трилер, жахи, детектив

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 18:40

Жанр: трилер, екшн, наукова фантастика

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:10 19:00
Космоголовий

Жанр: пригоди, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:30

Жанр: бойовик, пригоди

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30
Довбуш

Жанр: історичний, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:40
Космоголовий

Жанр: пригоди, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13:00

Жанр: бойовик, пригоди

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13:20 19:20Жанр: драма, детектив

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:20

Жанр: драма, мелодрама

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:40 17:20Жанр: трилер, жахи

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 19:00