Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Театр
8, 9, 15, 16, 22 та 23 грудня
"Сватання на Гончарівці"
8 грудня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
9 грудня, 12.00
"…Вір або не вір"
9 грудня, 18.30
"Кохання у стилі бароко"
15 грудня, 18.30
"Коза-дереза"
16 грудня, 12.00
"Різдвяна ніч"
16 грудня, 18.30
"Кайдашева сім’я"
22 грудня, 18.30
"Енні"
23 грудня, 12.00, 18.30
9, 16, 23 та 30 грудня
"Заздрісний котик"
9 грудня, 12.00
"Троє поросят"
16 грудня, 12.00
"Принцеса на горошині"
23 грудня, 12.00
"Як лисичка пташкою була"
30 грудня, 12.00
1, 2, 8, 9, 15, 16, 22 та 23 грудня
"Зірка без імені"
1 грудня, 18.30
"Золоте курча"
2 грудня, 12.00
"Сяй, мій божевільний діаманте!"
2 грудня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
8 грудня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
9 грудня, 12.00
"…Вір або не вір"
9 грудня, 18.30
"Кохання у стилі бароко"
15 грудня, 18.30
"Коза-дереза"
16 грудня, 12.00
"Різдвяна ніч"
16 грудня, 18.30
"Кайдашева сім’я"
22 грудня, 18.30
"Енні"
23 грудня, 12.00, 18.30
"Пан Коцький"
2 грудня, 12.00
11, 17, 18, 24, 25 та 27 листопада
"Солодка Даруся"
10 листопада, 18.30
"Як стати справжнім бегемотом"
11 листопада, 12.00
"Малюк"
11 листопада, 18.30
"Зірка без імені"
17 листопада, 18.30
"Коза-дереза"
18 листопада, 12.00
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
18 листопада, 18.30
"Поранкова душа" (здача прем’єри)
24 листопада, 18.30
"Поранкова душа" (прем’єра)
25 листопада, 18.30
"Поранкова душа" (прем’єра)
27 листопада, 18.30
11, 18 та 25 листопада
"Мишкові гулі"
11 листопада, 12.00
"Слоненя"
18 листопада, 12.00
"Котик та Півник"
25 листопада, 12.00
з 1 листопада
21 та 28 жовтня
"Вінні-Пух"
21 жовтня, 12.00
"Крила Дюймовочки"
28 жовтня, 12.00
Прем’єра "Вір або невір"
(Містична драма на 1 дію)
13, 14 жовтня, 18.30
"Кішчин дім"
14 жовтня, 12.00
"Енні"
20 жовтня, 18.30
Народний аматорський театр будинку культури села Драчинці
"На вулиці скрипка грає"
21 жовтня, 19.00

Театр королеви Марії (місто Орадя, Румунія)
"Дуже проста історія"
22 жовтня, 18.30

Хмельницький музично-драматичний театр імені М. Старицького
"Собака на сіні"
23 жовтня, 18.30

Дніпровський драматичний молодіжний театр "Віримо!"
"Забути Герострата"
24 жовтня, 18.30

Національний академічний український театр імені І. Франка (Київ)
"Незрівнянна"
25 жовтня, 18.30

Національний академічний український драматичний театр імені М.Заньковецької (Львів)
"Ревізор"
26 жовтня, 18.30

Чернівецький музично-драматичний театр імені О. Кобилянської
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
27 жовтня, 18.30

Театр імені Міхая Емінеску, Ботошани, Румунія
"Дядя Ваня"
28 жовтня, 18.30

Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного
"Оскар"
29 жовтня, 18.30

Дніпропетровський український молодіжний театр
"#IGROKI"
30 жовтня, 18.30

Київський національний академічний театр оперети
"Маруся Чурай"
31 жовтня, 18.30
14, 21 та 28 жовтня
"Я – курчатко, ти – курчатко"
14 жовтня, 12.00
"Вінні-Пух"
21 жовтня, 12.00
"Крила Дюймовочки"
28 жовтня, 12.00
23 та 30 вересня
"Мишка та рожева стрічка"
23 вересня, 12.00
"Гусеня"
30 вересня, 12.00
"Маестро і Кароліна"
22 вересня, 18.30
"Ще раз про Червону Шапочку"
23 вересня, 12.00
"Павлинка"
23 вересня, 18.30
"Кайдашева сім’я"
29 вересня, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
30 вересня, 12.00
"Запечатаний двірник"
30 вересня, 18.30
9 вересня
Відкриття театрального сезону
9 вересня, 12.00
"Зірка без імені"
1 вересня, 18.30
"Коза-дереза"
2 вересня, 12.00
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
2 вересня, 18.30
"Кохання у стилі бароко"
8 вересня , 18.30
"Як Настуня ледь марою не стала"
9 вересня, 12.00
"Шельменко-денщик"
9 вересня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
15 вересня, 18.30
"Зірка без імені"
1 вересня, 18.30
"Коза-дереза"
2 вересня, 12.00
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
2 вересня, 18.30
"Кохання у стилі бароко"
8 вересня , 18.30
"Як Настуня ледь марою не стала"
9 вересня, 12.00
"Шельменко-денщик"
9 вересня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
15 вересня, 18.30
1, 8, 15 та 22 липня
"Як лисичка пташкою була"
1 липня, 12.00
Прем’єра "Розбійник Лис та шериф Кролиця"
8 липня, 12.00
"Веселі перегони"
15 липня, 12.00
Закриття 38-го театрального сезону
"Невловимий колобок"

22 липня, 12.00
"Півтори жмені"
17 червня, 12.00
"Заздрісний котик"
24 червня, 12.00
Прем’єра
"Зірка без імені"

16, 24 червня, 18.30
"Кайдашева сім’я"
23 червня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
26 травня, 18.30
"Кішчин дім"
27 травня, 12.00
"Кайдашева сім’я"
27 травня, 18.30
"Коза-дереза"
29 травня, 10.30
"Як козам роги виправляють, або приборкання норовливої"
30 травня, 15.30
"Пригоди морського вовка"
31 травня, 10.30
Сьогодні на екранах
Аквамен

Жанр: фантастика, бойовик, фентезі

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 16:20 19:00
Пригоди S  Миколая

Жанр: комедія

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 15:00 18:30
Людина-павук: навколо всесвіту

Жанр: мультфільм, пригоди, анімація

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 14:00
Лускунчик та чотири королівства 3D

Жанр: фентезі

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 12:10
Смертні машини

Жанр: фантастика, екшн

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 21:35
Брати Сістерс

Жанр: комедія, пригоди

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 20:30
Робін Гуд

Жанр: пригоди

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 10:00
Кілер з гарантією

Жанр: комедія

Кінотеатр: Чернівці

Сеанси: 16:50
Аквамен

Жанр: фантастика, бойовик, фентезі

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 18:30 21:20
Людина-павук: навколо всесвіту

Жанр: мультфільм, пригоди, анімація

Кінотеатр: ім. О.Кобилянської

Сеанси: 14:10 16:50 19:10