Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Театр
Вистава «Майстер і Маргарита»

Драмтеатр
24 грудня, 19.00
Вистава "Діти (S.O.S.)"

Центральний палац культури
7 грудня, 18.00
Драмтеатр
13 грудня, 20.00
Центральний палац культури
13 грудня, 19.00
Центральний палац культури
9 грудня, 18.30
Драмтеатр
2 грудня
30 листопада, грудень
"Зірка без імені"
30 листопада, 18.30
"Коза-Дереза"
1 грудня, 12.00
"Зрадь мене"
1 грудня, 18.30
Гастролі Коломийського академічного драматичного театру імені І.Озаркевича
"Котигорошко"
2 грудня, 12.00, 13.30
"Фараони"
2 грудня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
5 грудня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
8 грудня, 12.00
"Кохання у стилі бароко"
8 грудня, 18.30
"Зірка без імені"
14 грудня, 18.30
"Вінні-Пух"
1 грудня, 12.00
"Приходь, казко!"
8 грудня, 12.00
"Крила Дюймовочки"
15 грудня, 12.00
"Заздрісний котик"
22 грудня, 12.00
"Лікар Айболить"
29 грудня, 12.00
Вистава «Лазанья по-французьки»
Драмтеатр
18 листопада, 19.00
"Чарівна стежина"
3 листопада, 12.00
"Слоненя"
10 листопада, 12.00
"Лікар Айболить"
17 листопада, 12.00
"Пан Коцький"
24 листопада, 12.00
"Трагедія бунту"
2 листопада, 18.30
"Карлсон, який живе на даху"
3 листопада, 12.00
"…Вір або не вір"
3 листопада, 18.30
"Інцидент"
7 листопада, 18.30
"Запечатаний двірник"
9 листопада, 18.30
"Жила собі сироїжка"
10 листопада, 12.00
"Сватання на Гончарівці"
10 листопада, 18.30
"Малюк"
14 листопада, 18.30
Прем’єра "Зрадь мене"
16 листопада, 18.30
Прем’єра "Зрадь мене"
17 листопада, 18.30
"Сяй, мій божевільний діаманте!"
21 листопада, 18.30
"Кайдашева сім’я"
23 листопада, 18.30
"Як стати справжнім бегемотом"
24 листопада, 12.00
"Поранкова душа"
24 листопада, 18.30
"Трагедія бунту"
28 листопада, 15.00
"Зірка без імені"
30 листопада, 18.30
20 та 27 жовтня
"Дивовижні пригоди в лісовій школі"
20 жовтня, 12.00
"Невловимий Колобок"
27 жовтня, 12.00
Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини"
Відкриття фестивалю
Черкаський академічний обласний театр імені Т. Шевченка
"Жіноча логіка"
19 жовтня, 18.30
Чернівецький академічний музично-драматичний театр
"Скапен-штукар"
20 жовтня, 18.30
Івано-Франківський національний академічний театр
"Гуцулка Ксеня"
21 жовтня, 18.30
Херсонський обласний академічний муздрамтеатр
"Зірка кохання"
22 жовтня, 18.30
Донецький академічний муздрамтеатр
"Боїнг-боїнг"
23 жовтня, 18.30
Національний академічний театр імені М.Заньковецької
"Циліндр"
24 жовтня, 18.30
Театр "ОДЕОН" (Бухарест, Румунія)
"Наполовину пісня" (йде румунською)
25 жовтня, 18.30
Хмельницький академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького
"Приборкання норовливої"
26 жовтня, 18.30
Закарпатський обласний театр драми та комедії
"Перемудрували"
27 жовтня, 18.30
Коломийський академічний драматичний театр імені І.Озаркевича
"Рятуйте, мене женять!"
28 жовтня, 18.30
Зразковий аматорський театр юного глядача (Хотин)
"Чарівне дзеркальце з країни сонячних зайчиків"
29 жовтня, 12.00
Театр "Александру Давіла" (Пітешті, Румунія)
"Бурхлива ніч" (йде румунською)
29 жовтня, 18.30
Національний академічний драматичний театр імені І.Франка
"Момент кохання"
30 жовтня, 18.30
Палац "Академічний"
29 жовтня, 16.30
Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини"
Відкриття фестивалю
Черкаський академічний обласний театр імені Т. Шевченка
"Жіноча логіка"
19 жовтня, 18.30
Чернівецький академічний музично-драматичний театр
"Скапен-штукар"
20 жовтня, 18.30
Івано-Франківський національний академічний театр
"Гуцулка Ксеня"
21 жовтня, 18.30
Херсонський обласний академічний муз-драмтеатр
"Зірка кохання"
22 жовтня, 18.30
13, 20 та 27 жовтня
"Півтори жмені"
13 жовтня,12.00
"Дивовижні пригоди в лісовій школі"
20 жовтня, 12.00
"Невловимий Колобок"
27 жовтня, 12.00
Вистава "Лиса співачка"

Будинок естетики та дозвілля
24 вересня, 19.00
"Вір або не вір"
21 вересня, 18.30
Прем’єра "Сніговик, який хотів познайомитися з Сонцем"
22 вересня, 12.00
"Малюк"
22 вересня, 18.30
"Маестро і Кароліна"
28 вересня, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
29 вересня, 12.00
"Шельменко-денщик"
29 вересня, 18.30
Драмтеатр
24 вересня, 19.00
Сьогодні на екранах
Найманець

Жанр: трилер, бойовик

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:00 19:10
Швидка

Жанр: трилер, бойовик

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:50 19:20
Бетмен

Жанр: бойовик, екшн, кримінал

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:00 16:00
Гра тіней

Жанр: бойовик, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:00
Пригоди на Місяці

Жанр: сімейний, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:10
Бетмен

Жанр: бойовик, екшн, кримінал

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:00 13:10 18:30
Гра тіней

Жанр: бойовик, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:30 19:00
Пригоди на Місяці

Жанр: сімейний, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 11:30 15:20
Найкращі Вихідні


Жанр: комедія

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 17:10

Жанр: драма, кримінал

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:10