Головна Оголошення Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео
  » Новини Чернівців | » Україна | » Світ | » Політика | » Економіка/бізнес | » Культура/шоу-бізнес | » Спорт | » НП/Кримінал | » Життя
Театр
6, 13, 20 та 27 вересня
Відкриття 41-го театрального сезону.
Вистава "Приходь, казко!"

6 вересня, 12.00
"Дивовижні пригоди в лісовій школі"
13 вересня, 12.00
"Чарівна стежина"
20 вересня, 12.00
"Підкова на щастя"
27 вересня, 12.00
2 серпня
Закриття 40-го театрального сезону. На офіційній сторінці в соцмережі Facebook
Вистава "Лікар Айболить"
2 серпня, 12.00 год.
12, 19 та 26 липня
"Гусеня"
12 липня
"Невловимий Колобок"
19 липня
"Мама для мамонтенятка"
26 липня
Початок онлайн-трансляцій вистав щонеділі о 12 00 год.
на офіційній сторінці в соцмережі Facebook
Вистава «Будьте як удома»

Драмтеатр
3 березня, 19.00
Треш-драма «Калігула»

Центральний палац культури
15 лютого, 18.00
Вистава «Чоловік моєї дружини»

Драмтеатр
7 лютого, 19.00
"Шельменко-денщик"
1 лютого, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
2 лютого, 12.00
"Кохання у стилі бароко"
2 лютого, 18.30
"Різдвяна ніч"
6 лютого, 18.30
"Чоловік моєї дружини"
7 лютого, 19.00
"Сяй, мій божевільний діаманте!"
8 лютого, 18.30
"Як стати справжнім бегемотом"
9 лютого, 12.00
"Кайдашева сім’я"
9 лютого, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
13 лютого, 18.30
"Ненсі"
14 лютого, 19.00
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
15 лютого, 18.30
"Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем"
16 лютого, 12.00
"Поранкова душа"
16 лютого, 18.30
"Зрадь мене"
20 лютого, 18.30
"Запечатаний двірник"
22 лютого, 18.30
"Жила собі сироїжка"
23 лютого, 12.00
"Земля"
23 лютого, 18.30
"Кайдашева сім’я"
27 лютого, 18.30
"Павлинка"
29 лютого, 18.30
"Троє поросят"
2 лютого, 12.00
"Півтори жмені"
9 лютого, 12.00
"Лісовий цирк"
16 лютого, 12.00
"Невловимий Колобок"
23 лютого, 12.00
"Троє поросят"
2 лютого, 12.00
"Півтори жмені"
9 лютого, 12.00
"Лісовий цирк"
16 лютого, 12.00
"Невловимий Колобок"
23 лютого, 12.00
"Шельменко-денщик"
1 лютого, 18.30
"Білосніжка і семеро гномів"
2 лютого, 12.00
"Кохання у стилі бароко"
2 лютого, 18.30
"Різдвяна ніч"
6 лютого, 18.30
"Чоловік моєї дружини"
7 лютого, 19.00
"Сяй, мій божевільний діаманте!"
8 лютого, 18.30
"Як стати справжнім бегемотом"
9 лютого, 12.00
"Кайдашева сім’я"
9 лютого, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
13 лютого, 18.30
"Ненсі"
14 лютого, 19.00
"Дванадцята ніч, або як собі хочете"
15 лютого, 18.30
"Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем"
16 лютого, 12.00
"Поранкова душа"
16 лютого, 18.30
"Зрадь мене"
20 лютого, 18.30
"Запечатаний двірник"
22 лютого, 18.30
"Жила собі сироїжка"
23 лютого, 12.00
"Земля"
23 лютого, 18.30
"Кайдашева сім’я"
27 лютого, 18.30
"Павлинка"
29 лютого, 18.30
28 січня
"Чорний біль"

Центральний палац культури
28 січня, 18.00
19 та 26 січня
"Веселі перегони"
19 січня, 12.00
"Заздрісний котик"
26 січня, 12.00
10, 11, 12, 16, 18, 19, 23, 25, 26 та 30 січня
"Маестро і Кароліна"
10 січня, 18.30
"Різдвяна ніч"
11 січня, 18.30
"Зірка без імені"
12 січня, 18.30
"Запечатаний двірник"
16 січня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
18 січня. 18.30
"Як Настуня ледь не стала марою"
19 січня, 12.00
"Малюк"
19 січня, 18.30
"Трагедія бунту"
23 січня, 18.30
"Солодка Даруся"
25 січня, 18.30
"Сніговик, який хотів познайомитися з сонцем"
26 січня, 12.00
"Зрадь мене"
26 січня, 18.30
"Різдвяна ніч"
30 січня, 18.30
"Троє поросят"
10 січня, 11.00
"Мишкові гулі"
11 січня, 11.00
"Півтори жмені"
12 січня, 11.00, 13.00
3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 16 та 18 січня
"Енні"
3 січня, 18.30
"Зрадь мене"
4 січня, 18.30
"Різдвяна ніч"
5 січня, 18.30
"Вір або не вір"
8 січня, 18.30
"Скапен-штукар"
9 січня, 18.30
"Маестро і Кароліна"
10 січня, 18.30
"Різдвяна ніч"
11 січня, 18.30
"Зірка без імені"
12 січня, 18.30
"Запечатаний двірник"
16 січня, 18.30
"Сватання на Гончарівці"
18 січня. 18.30
3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11 та 12 січня
"Малята-лисенята"
3 січня, 11.00, 13.30
"Дивовижні пригоди в лісовій школі"
4 січня, 11.00, 13.30
"Лікар Айболить"
5 січня, 11.00, 13.30
"Сірничок-малючок"
6 січня, 11.00
"Крила Дюймовочки"
8 січня, 11.00, 13.30
"Невловимий Колобок"
9 січня, 11.00
"Троє поросят"
10 січня, 11.00
"Мишкові гулі"
11 січня, 11.00
"Півтори жмені"
12 січня, 11.00, 13.00
"Різдвяна ніч"
21 грудня, 18.30
"Ще раз про Червону Шапочку"
22 грудня, 12.00
"Павлинка"
22 грудня, 18.30
"Зрадь мене"
28 грудня, 18.30
"Кішчин дім"
29 грудня, 12.00
"Різдвяна ніч"
29 грудня, 18.30
22 та 29 грудня
"Заздрісний котик"
22 грудня, 12.00
"Лікар Айболить"
29 грудня, 12.00
Вистава «Майстер і Маргарита»

Драмтеатр
24 грудня, 19.00
Вистава "Діти (S.O.S.)"

Центральний палац культури
7 грудня, 18.00
Сьогодні на екранах
Як вони біжать

Жанр: трилер, детектив

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 18.40 20.30
Посміхайся

Жанр: жахи

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14.40 19.00
Квиток до раю

Жанр: комедія

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 17.00
Покаяння

Жанр: трилер, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13.00
Аватар

Жанр: фантастика, пригоди

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12.30 15.30
Покаяння

Жанр: трилер, екшн

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 15:00 17:20
Тіло, тіло, тіло

Жанр: трилер, жахи

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 16:40
Квиток до раю

Жанр: комедія

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 13:00 18:30
Інопланетянка

Жанр: пригоди, сімейний, анімація

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 12:30
Аватар

Жанр: фантастика, пригоди

Кінотеатр: {item_cat_my}

Сеанси: 14:10 19:00