Акваріумні рибки не потребують клопіткого догляду

---
26 908
0
Про те, як правильно доглядати за акваріумними рибками, розповідає генеральний директор зоомагазину "Сакура" Олесь Лазарець-Книш.
– Як правильно доглядати за рибками в акваріумі?
– Спершу слід придбати просторий акваріум, фільтр та термонагрівач. Звісно, можна користуватися й звичайним нагрівачем – він значно дешевший, але й нагріває воду в залежності від кімнатної температури. Якщо, до прикладу, влітку у кімнаті 25 градусів, нагрівач, що вам слугував взимку, рибу зварить. Тож вам все одно доведеться його замінювати у відповідності із сезоном. А термонагрівач зберігає постійну температуру води, незалежно від сезону й кімнатної температури, тим самим забезпечує здоров’я вашій рибі. Оптимальна температура води в акваріумі практично для всіх видів риб – від 24 до 36 градусів. Вода часто не міняється, бажано раз в тиждень підмінювати третю частину води і мити раз в тиждень фільтр.
– Чи обов’язково купувати в акваріум водорості і скільки вони коштують?
– Водорості – лише декоративний елемент. Рослини в акваріумі можуть бути штучні або натуральні, для риби це не відіграє жодного значення. Ціни на водорості різні – від двох гривень за гілочку до 100 гривень за кущик. Та якщо ставити живі рослини, необхідне світло. Власне для риби світло взагалі не потрібне. Головне – температура води та повітря. А ще важливо, щоб риба не стояла біля вікна – сонце потраплятиме на акваріум, а від цього зеленітиме вода.
– Як правильно вибрати акваріум?
– Розмір може бути будь-яким, але простіше доглядати за акваріумом, котрим має понад 100 літрів, у малому важко підтримувати біофлору. Гадаю, що на сьогодні день найкращі акваріуми виробляють у Китаї. В більшості цих акваріумів вбудовані зовнішні фільтри, підставки під акваріуми.
– Чим і як часто слід підгодовувати рибу?
– Корм підбирають рибі за видом. Що ж до режиму підкормки, на це у кожного своя думка. Я вважаю, що раз на день цілком достатньо, адже риба в природі кожен день все одно не їсть, вона не здатна так часто здобути собі корм. Риба, що не поїла сьогодні, завтра припливе поїсти першою. Від голоду риба не здохне. А перегодуєш, почне мутніти вода. Такі ж види, як золоті рибки, будуть їсти доти, доки не здохнуть. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.