Якісний купальник розпізнають за швами

---
2 852
0
Якщо ви плануєте влітку багато часу проводити на сонці та біля води, краще не зволікати з придбанням купальника.
Не всі купальники – для купання
Фахівці поділяють "любительські" купальники (є ще "професійні" – для спортсменів) на дві групи: для плавання та для засмагання. Вони відрізняються матеріалами та кроєм. Купальники для плавання шиють з особливо еластичних матеріалів, стійких до впливу води, перепадів температури тощо. Іншими словами, це має бути така собі "друга шкіра", яка не змінює своєї форми та вигляду ні у воді, ні після виходу з неї. Купальники для плавання найчастіше закриті, з мінімумом деталей – зав’язок, мотузок, які вбирають багато води.
Вимоги до купальників для засмагання менш суворі, тому вони можуть бути більш фантазійними. Дуже модні зараз, наприклад, плетені гачком купальники. Купатись у такому неможливо, а засмагати – будь ласка.
Певна річ, не дуже зручно лежати на пляжі в одному купальнику, а потім бігти переодягатися в інший. Тому й винайшли універсальні купальники – так звані "для відпочинку". Більшість купальників на нашому ринку саме такі. Їх виготовляють із дуже комфортабельного матеріалу – тактилю, який чудово переносить і воду, і сонце, дуже швидко висихає і відмінно пропускає повітря.
Лайкра, і ще раз лайкра
Матеріал, який став уже незамінним для жіночих колготок, не менш необхідний і купальним костюмам. В якісному купальнику має бути не менш, ніж 16 відсотків лайкри. Про її вміст обов’язково вказують на етикетці. Але ви й самі можете перевірити купальник або ж чоловічі купальні плавки на вміст лайкри. Просто розтягніть виріб у руках – він має розширитися у півтора-два рази.
Чому так дорого?
Середня ціна купальників у чернівецьких магазинах – 150-200 гривень. Але є і моделі в кілька разів дорожчі. Чим же відрізняються дорогі фірмові купальники від доступних? Насамперед – ексклюзивністю: престижні марки випускають свої вироби невеликими партіями. Крім того, до високої ціни закладено використання новітніх технологій, складні розробки дизайнерів і конструкторів одягу. Тому в дорогому купальнику будь-яка фігура виглядає трохи кращою, ніж є насправді.
Проблема лише в тому, щоби вас не обманули, видаючи звичайну річ за фірмову. Тому дивіться уважно: шви мають бути ідеально рівними, еластичними і м’якими – це найголовніша ознака якості. Ще одна прикмета фірмового купальника – компактність, адже сучасні матеріали легкі й тоненькі. Якщо ви знаєтеся на штрих-кодах, перевірте, чи відповідає він тій країні, яку вам назвали як виробника.


Коментар фахівця


Наталя Моісеєва, лікар-венеролог:
У жодному разі не можна міряти купальник на голе тіло! Навіть верхню частину – так можна заразитися шкірним захворюванням, наприклад, вкрай неприємним висівкоподібним лишаєм. Що ж до трусиків, то на них можуть залишатися виділення людей, які міряли їх перед вами. А це загрожує і грибковими, і венеричними захворюваннями. У захисній наклейці, яка є на фірмових купальниках, немає жодного сенсу. Теоретично продавці мали би заміняти її після кожної примірки, але насправді цього не роблять. Тому купальник варто приміряти лише на свій одяг, а придбаний одразу ж випрати.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: