Убивство патрульної у Чернівцях: поки злочинця шукають, поліція посилено стерегтиме школи та дитсадки

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
3 811
0

У Чернівцях на період, поки тривають пошуки злочинця, який 3 жовтня застрелив патрульну, біля освітніх закладів чергують патрульні поліцейські.

Зокрема, автівки патрульних бачили біля шкіл та дитсадків перехожі. У відділі комунікації поліції Чернівецької області у коментарі для molbuk.ua зазначають, що справді запроваджені посилені патрулювання.



"Наразі запроваджені посилені патрулювання навколо навчальних закладів міста. Поліція буде здійснювати патрулювання, поки не мине потреба", - повідомляють у відділі комунікації.

Рекомендацій щодо переходу шкіл на онлайн-навчання, допоки не знайдуть убивцю, від ювенальних поліцейських наразі не було.

"Кожен навчальний заклад і батьки вирішують це питання самі", - зазначають у поліції.

У Чернівцях працюють над посиленням рівня безпеки у школах безвідносно до вчорашньої трагедії, зазначає у коментарі molbuk.ua заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк.

"Варіант, щоби через цей трагічний випадок панікувати і закривати школи чи переводити їх на онлайн-навчання, ми ще не розглядали. Маємо сподівання на нашу патрульну поліцію.

Загалом у нас системний підхід до питання безпеки. Зокрема, у мерії є відповідальна людина - освітянин, який відповідає за безпекові питання. Ця працівниця пройшла відповідні курси, комунікує з поліцією щодо профілактики надзвичайних ситуацій у школах. Ми невдовзі будемо запроваджувати так звані червоні кнопки, відеоспостереження. Тобто ми працюємо незалежно від учорашніх подій для того, щоби посилити безпеку в школах", - наголосив Юрій Лесюк.

Вбивство патрульної у Чернівцях: що відомо

Нагадаємо, вчора, 3 жовтня, під час відпрацювання повідомлення про вчинення правопорушення біля школи невідомий відкрив вогонь по правоохоронцях: загинула патрульна поліцейська, а її напарник отримав тілесні ушкодження.

До пошуків злочинця були залучені усі підрозділи поліції.

У патрульній поліції повідомили, що під час виконання службових обов'язків загинула 22-річна патрульна, молодша лейтенантка поліції Таїсія Татарин.

Пізніше у поліції розповіли, на якому етапі триває слідство.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм