Грози відступають: в Україну нарешті прийде спека, температура підскочить до +34

новини / Новини України
1 246
0

Після затяжних злив з грозами в Україну прийде антициклон. Він принесе суху та спекотну погоду вже наприкінці цього тижня.

За даними синоптиків Укргідрометцентру, температура повітря почала підвищуватися вже з 6 липня, пише 24 канал.



Якою буде погода найближчими днями


Нова хвиля спеки очікується в Україні вже з середи, 7 липня. Як розповіла синоптикиня Українського гідрометцентру Олександра Хала у коментарі "Обозревателю", циклон незабаром покине територію України. Наразі ж він перебуває над Азовським морем і є джерелом рясних дощів.

Натомість вже з 7 липня в Київській області встановиться "стабільна і суха погода". Саме тоді на заміну грозам та зливам прийде спека.

"Циклон витіснить антициклон, який поширить свій вплив. Відповідно, вже наприкінці цього тижня по всій території країни встановиться суха і більш спекотна погода", – розповіла синоптикиня.

За її словами, антициклон принесе в Україну нову хвилю спеки. До кінця тижня температура повітря підскочить з +26...+28 градусів до +28...+32 градусів. А подекуди стовпчики термометрів покажуть навіть до +34 градусів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують