RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Програючи 0:2, "Дніпро" вирвав перемогу 4:2

Дубль нападника вірменського клубу "Бананц" Акопяна у першому таймі матчу другого кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА не вивів з рівноваги дніпропетровський "Дніпро", який у другому таймі забив супернику чотири голи. Причому три з них за три хвилини – з 82-ї до 85-ї!

Вже на початку других 45-ти хвилин Володимир Єзерський зробив рахунок на табло менш прикрим – 1:2. А справжній "сюрприз" наш клуб приготував під завісу поєдинку. Ефектний "спурт" з трьох результативних атак розбив усі надії господарів на успіх у домашньому двобої. А донецький "Металург" у виїзному матчі проти угорського "Шопрона" забив три "сухих" м’ячі у ворота суперника.