Найщасливішими почувають себе жінки країн Скандинавії

Новини світу / новини
1 987
0
Найщасливішими почувають себе жінки країн Скандинавії

У світі майже 2 мільярди жінок вважають себе такими, що страждають та поневіряються. Зокрема, в Україні такими почуваються третина жінок.

Про це свідчать результати соцопитувань, повідомляє "Радіо Свобода".

Згідно з дослідженням американської соціологічної компанії Gallup, трохи більше чверті жінок планети (а це 620 мільйонів осіб) вважають себе повністю щасливими. Решта – понад 2 мільярди жінок – вважають, що вони або поневіряються і борються за те, аби жити краще, а то й просто страждають.

До п’ятірки держав із найщасливішими жінками входять чотири країни Скандинавії – Ісландія, Швеція, Данія та Фінляндія. На четвертому місці в цій п’ятірці Канада.

Серед тих, хто страждає, перед ведуть болгарські жінки, а потім ідуть жінки Афганістану, Вірменії, Греції та України.

Дослідники зауважують, що Україна та Греція зазнали економічної кризи, тож показник "стражденності" серед жіноцтва тут удвічі вищий за середній світовий.

В Україні 33 відсотки жінок вважають, що вони страждають – приблизно такі самі показники у Греції, Камбоджі, Угорщини, Туреччини, Єгипту та Мадагаскару, які входять до десятки країн із "найстражденнішим" жіноцтвом.

Дослідники також вивели в окрему категорію країни, де жінки стикаються із практичним негативним ставленням та конкретними утисками щодня. В цьому аспекті найнещасніші жінки Іраку, за яким ідуть Іран та Єгипет. У п’ятірці також Греція та Кіпр.

У топ-п’ятірці тих, хто, може, й нещасливий, але не зазнає практичних утисків (чи не скаржиться і не нарікає?) жінки Киргизстану, Туркменістану, Узбекистану, Казахстану та Монголії.

Цікаво також, що серед жінок, яким виявляють знаки уваги і які відчувають щодня позитивні емоції, переважають жительки Латинської Америки, адже в десятці - Парагвай, Панама, Еквадор, Гватемала, Нікарагуа, Венесуела, Колумбія, Коста-Рика, Сальвадор, Гондурас.

Водночас американські дослідники зазначають, що те, як жінки дивляться на своє життя, визначається значною мірою життєвим рівнем, розвитком та стабільністю в країнах, де вони живуть.

Згідно з дослідженням газети Financial Times, жінки в Україні посідають до третини місць у керівництві компаній – приблизно такі самі показники у США та Великій Британії.

В Росії показник залученості жінок один із найвищих – близько 40 відсотків. Найменше жінок у керівництві компаній – в Японії (лише 8%), а також Німеччині (14%), не так багато жінок серед менеджменту компаній в Індії та Бразилії.

"Розрив між статями скорочується, але чоловіки все ще правлять", – зауважує газета.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують