70% чехів не підтримують ставлення свого президента до України

Новини світу / новини
1 059
0
70% чехів не підтримують ставлення свого президента до України

Майже 70% громадян Чехії не згодні з висловлюваннями свого президента Мілоша Земана щодо України.

Такими є результати дослідження Чеського радіо, повідомляє видання ČeskéNoviny.

Більше двох третин населення вважає, зокрема, що висловлювання президента розділяють суспільство. Така ж кількість людей вважає, що Земан створює негативний імідж Чехії за кордоном. Так думають навіть ті, хто підтримав Земана на виборах у січні 2013 року.

Ще три чверті чехів засудили те, що Земан матюкався в прямому ефірі.

Дослідження показало, що найбільш чутливо люди сприймають суперечливі твердження Земана щодо України. Майже 70% людей не згодні саме з твердженням, що на українській території немає російської регулярної армії.

Речник президента Їржі Овчачек зазначив, що слова президента щодо російських військ в Україні не поділяє, проте відмовляється називати це вторгненням.
Овчачек пояснив негативні результати загальною напруженістю останніх тижнів і роллю, яку в ній відіграли ЗМІ.

"Це є результатом турбулентної атмосфери останнього тижня. Певною мірою це все підігрівалося засобами масової інформації. Але дуже важливо, щоб президент продовжував свої прямі контакти з громадянами" - сказав він.

Крім того, загальна довіра до президента Земана, згідно з даними Центру вивчення громадської думки, різко знизилась – з 58% у жовтні до 37% у листопаді. Це мінімальний показник з часу перебування Земана на президентській посаді.

Нагадаємо, 17 листопада в Чехії пройшли масові демонстрації з вимогою відставки президента через прокремлівську і антиукраїнську політику, самого Земана освистали і закидали яйцями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.