Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін намагається заспокоїти виборців з середнього класу, розчарованих очевидним швидким поверненням "національного лідера" в Кремль і проводить паралелі з останніми роками життя СРСР, пише в середу, 5 жовтня, агентство Reuters.
Другий раз за тиждень прес-секретар прем'єра з'явився на телеканалах, яким надають перевагу інтелектуали і російські буржуа, в спробі переконати їх у тому, що їхня думка буде врахована владою, якщо Путін візьме гору на президентських виборах у березні 2012-го.
"Безумовно, не враховувати їхню думку не можна, це було б абсурдно. І тут якраз треба роз'яснювати", - сказав Пєсков у вівторок у вечірньому ефірі кабельного телеканалу "Дождь", співчуваючого опозиції і популярного в середовищі освічених городян.
Двічі президент у 2000-2008 роках, Путін залишається безумовним керівником країни навіть у якості формально підлеглого президенту Дмитру Медведєву, який відмовився від другого терміну на користь свого наставника.
Більшість впевнена, що Путіну не важко перемогти на виборах, які відбуваються в Росії під контролем чиновників, і залишитися в Кремлі на два президентські терміни, тобто на 12 років.
Середній клас, що формується в Росії, менше ніж інші верстви радіє щодо путінського правління і перспектив повернення лідера, порівнюючи ситуацію з радянським застоєм часів генсека Політбюро Леоніда Брежнєва. У мережі з'явилися анекдоти і шаржі на Путіна, зображуваного у вигляді старого генсека в маршальському мундирі.
При цьому багато представників середнього класу відчувають себе жертвами зради з боку Медведєва, який за чотири роки при владі обіцяв модернізувати економіку, перемогти корупцію і лібералізувати політичне життя, а потім відмовився від президентських амбіцій.
korrespondent.net
6-10-2011, 08:52
0
2 141