Денис поєднує два протилежні заняття. Серед молоді він відомий як dj Fox і влаштовує дискотеки не лише в нічних клубах, а й на найбільші свята в Чернівцях. І водночас Денис є депутатом Першотравневої районної ради і головою комісії з питань роботи з молоддю, громадськими організаціями та об’єднаннями. Ми поцікавилися в Дениса його життям.
– Як живеться dj-політику? – Ді-джей – це людина, яку знають всі. Цю популярність можна використати певним чином для допомоги людям. Наприклад, у людини є проблема – і вона вже знає, до кого потрібно звернутися. Гадаю, я зможу зробити дуже багато.
– Під час передвиборчої кампанії агітував на вечірках?– Ні, на вечірках я не агітував. Просто надрукував програму вирішення проблем району і візитки з домашньою адресою та номером телефону. За місяць я їх роздав на 12 вулицях – це майже 2,5 тисячі людей. Щодо програми, то я не обіцяв золотих гір. Я не вкладав великі гроші, щоби стати депутатом. Мої виборці – це переважно люди, яким за 30.
– Що плануєш зробити як депутат?– Загалом вся кампанія будувалася на тому, що потрібно залучати активну молодь до вирішення проблем. Зроблю собі окремий номер мобільного, на який люди могли б телефонувати мені будь-коли. Адже прийомних днів випадає лише один-два на місяць.
Навесні планується прибирання району, наведення ладу на дитячих майданчиках. Для всього цього потрібна молодь. Тому буду ходити навчальними закладами, знайомитися з директорами і просити, щоби вони присилали нам учнів та студентів на допомогу.
– Що потрібно, щоби стати професійним ді-джеєм?– По-перше, потрібно бути людиною, сумлінно ставитися до того, що робиш та говориш. По-друге, потрібно мати родзинку. Щоби стати відомим ді-джеєм, потрібно дуже багато працювати, сидіти ночами і ознайомлюватися з музичними новинками і тенденціями розвитку музики. Чим більше музики ти знаєш, не лише одного напряму, а всіх, тим кращий ти у своїй професії. Не обов’язково мати диплом музиканта, він потрібен лише тоді, коли пишеш музику.
– Що нового нині в музиці?– З’являється чимало дискотечних мелодій та обробок пісень 1980-1990-х років. Якщо донедавна було багато поп-музики, то нині її майже немає. Широкої популярності набуває румунська попса.
– А в клубному житті міста? – Клубів дуже багато у Чернівцях, та й на Буковині загалом. Усі вони однотипні, тому вже ніхто нічим не може здивувати. Музика в них відрізняється лише на тематичних вечірках. Оригінального клубу в Чернівцях немає. Усі клуби ресторанного типу. Музику тут формує клієнт, а не ді-джей, який відповідає за це. Клуби в місті можна поділити на два типи: в одні ходять ті, кому від 18 до 21 років, в інші – від 21 до 40.
– Який виступ найбільше запам’ятався?– Важко виділити один випадок. Я беру участь у громадських заходах, тому мене ще іноді називають ді-джеєм мерії. Але найбільш яскравими щороку є дискотеки на День незалежності, День міста, День молоді та Новий рік.
Юлія ПОПОВИЧ
З досьє "МБ"
Денис Бреник народився 10 лютого 1983 року в Чернівцях.
Крутити дискотеки почав із 12 років.
Закінчив технікум та юридичний факультет Буковинського університету.
Єдиний у Чернівцях відео-ді-джей (dvj поєднує кліпи з музикою).
Зібрав колекцію всіх кліпів, починаючи з 1960-х років.
Нещодавно отримав запрошення виступати в нічних клубах Німеччини.
10-02-2011, 13:11
0
2 223