
На стадіоні "Буковина" тривають роботи з оновлення інфраструктури. Вони спрямовані на підготовку до можливого виходу клубу "Буковина" до Української Прем'єр-ліги.
Директор стадіону "Буковина" Ігор Наболотний у коментарі molbuk.ua зазначив, що для того, аби приймати матчі УПЛ, стадіон має відповідати третій категорії.
"Нині наш стадіон має другу категорію. Проте третя, яка дозволяє приймати матчі УПЛ, передбачає певний ряд вимог, які потрібно виконати. Світло, підігрів поля, приміщення — це лише частина того, що треба зробити для проведення матчів УПЛ. Перша і головна вимога — це наявність освітлення, адже матчі УПЛ проходять ввечері, і є трансляція, що потребує високоякісного освітлення", — пояснив Ігор Наболотний.
Він також наголосив, що "Буковина" активно готується до цих змін:
"Ми готуємось до того, щоб зайняти місце в першій лізі, яке дозволить нам вийти до Прем'єр-ліги. Інфраструктура покращується паралельно, щоб відповідати високим вимогам і стандартам".
Нині на стадіоні завершено ремонт підтрибунних приміщень.
Всі інші роботи на стадіоні через несприятливі погодні умови призупинено.
"Встановлення освітлення та оновлення футбольного поля, плануються на весну", – зазначив Ігор Наболотний.
Раніше ми повідомляли, що на стадіоні "Буковина" протягом літа планують провести ремонт у підтрибунних приміщеннях, а також навколо стадіону.
Нині "Буковина" є лідером Першої ліги, у своєму активі має 42 очки і на сім пунктів випереджає найближчого переслідувача – "Чорноморець".
Нагадуємо, 15 листопада чернівецька "Буковина" вдома зіграла внічию з "Інгульцем" – 1:1. Цей результат перервав рекордну переможну серію "жовто-чорних", яка складала 13 матчів поспіль та стала найкращою в історії клубу.
Попри завершення серії, "Буковина" залишається єдиною командою в українському футболі, яка ще не зазнала поразок у поточному сезоні. У 19 матчах чернівчани здобули 16 перемог і тричі зіграли внічию.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







