Чернівчанка Галина Іванівна розповіла кореспондентові "МБ", що її трирічного сина хлопчики налякали вибухами петард. Жінка прогулювалася із сином вулицею, а неповнолітні хулігани кинули їм під ноги запалену петарду.
– Син настільки злякався, що довелося відвести його до лікаря. Постійно плакав. Медики були змушені виписати дитині заспокійливе, – каже жінка.
А працівники податкової міліції ДПІ в області під час рейду ринками міста виявили 87 салютних установок сумнівної якості на суму приблизно 20 тисяч гривень. Як повідомила начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи ДПА в області Наталія ЗАЛУЦЬКА, підприємець, у кіоску якого правоохоронці знайшли піротехнічні вироби, не зміг надати документи та дозволи на заняття цим видом господарської діяльності. Наразі це перша "знахідка" податківців у цьому сезоні.
У місті поки що не було жодних надзвичайних ситуацій, пов’язаних із використанням піротехніки, повідомили в Головному управлінні МНС у Чернівецькій області.
До міської станції швидкої допомоги теж не потрапляли люди з травмами та опіками від петард.
Головний лікар Любов ЧОВГАН каже, що протягом останніх двох років зменшилась кількість травмувань від піротехніки.
– Після того, як на петарди та інші піротехнічні засоби наклали табу, до нас надходить дедалі менше пацієнтів із такими травмами, – каже Любов Юріївна. – Від початку зими, слава Богу, ще жодного пацієнта, який постраждав би від петард, не було.
Любов Човган розповіла, що після святкування Нового року до швидкої допомоги найчастіше потрапляють люди з різними травмами. На Різдво ж пацієнтів набагато менше.
Микола КОБИЛЮК
Як поводитися з піротехнікою:
не можна носити в кишенях;
не можна спалювати у багатті;
не можна розбирати чи піддавати механічним впливам;
зберігати піротехнічні вироби слід там, куди не мають доступу діти.
24-12-2010, 09:43
0
2 080