Перед початком зими придбати деякі матеріали для облаштування житла стає дешевше. Підприємці, які займаються реалізацією будівельної продукції, входять у період "мертвого міжсезоння". Оскільки ближче до зими люди припиняють облаштовувати свої оселі, відповідно, продукція для облаштування житла втрачає покупця. Таке подешевшання відбувається щорічно наприкінці осені – на початку зими. Реалізаторам потрібно розраховуватися із постачальниками, тому їм доводиться знижувати ціни. Зовнішні двері, наприклад, вигідно можна придбати саме у цей період. Перебувши свята в коморі чи на балконі, вони не зіпсуються. А ось лежачи в магазинах, подорожчають із приходом тепла і початком сезону ремонтів.
– Зазвичай за рентабельності 20 відсотків реалізатор може знизити її навіть до 10 відсотків, – розповідає приватний підприємець Зиновій ВЕНГРИНОВИЧ. – Звісно, коли говорять про 30-40 відсотків знижки – це лукавство. Оскільки максимум рентабельності, яку може мати реалізатор, – 25 відсотків, та й то не завжди. Взимку ж, особливо в передсвятковий та святковий періоди попит сильно падає. Тому більшість фірм намагається заманити клієнтів знижками. Особливо мляво в цей період купують двері. До того ж, фірм, які їх реалізують, досить багато. Тому двері значно дешевшають.
Якщо правильно вибрати час для покупки, то можна трохи зекономити.
Є ще один спосіб придбати будівельні та оздоблювальні матеріали за нижчою ціною. Для цього не обов’язково чекати знижок чи акцій. Під час вибору майстрів обов’язково цікавтеся, чи є в них дисконтні картки на купівлю товарів у спеціалізованих магазинах. Їхня наявність дозволить вам зекономити на придбанні матеріалів.
А щодо опалювальних систем, то тут ціни тримаються стабільні. На зиму навіть трохи підвищуються. Зумовлено це тим, що в період холодів, якщо людям потрібні елементи опалювальних систем, отже, щось вийшло з ладу, і потрібна термінова заміна.
– Взимку продаж будматеріалів, звісно, зменшується, – розповідає заступник директора з маркетингу одного з будівельних гіпермаркетів Олексій ВАЛОВИЙ. – Проте ціни на матеріали, які не пов’язані із сезоном, змін не зазнають. Вони залишаються в стабільному ціновому діапазоні. На такого роду товари роблять мінімальну націнку, і знижувати її просто нікуди.
Михайло САЛІТРА
Порада
Як правильно вибрати
металеві двері Вибираючи більш дешеві варіанти, не купуйте двері, що коштують менше 150 доларів. Вони не захистять вашу оселю та прослужать недовго.
Зверніть увагу на термін гарантії дверей. Якщо він менше 3-5 років – виробник вже не впевнений у якості продукції. Добротні двері мають гарантію до 10 років.
Покриття дверей – справа смаку кожного. Проте, обираючи дерматинову обшивку, вам слід знати, що вона естетичного вигляду довго не збереже. В цьому плані більш надійним є порошкове покриття. Такий варіант дорожчий, проте більш надійний.
Середньоціновими є металеві двері з покриттям із ламінату чи оргаліту. Вони мають хороший вигляд.
Найдорожчими є металеві двері з дерев’яним покриттям. Найдорожче дерево для покриття – дуб. Найдешевше – сосна.
Нині є безліч дверних магазинів, що пропонують дуже широкий вибір зовні гарних, але не надто надійних дверей. Найпростіший спосіб визначити більш якісні двері – це їхня вага. Якщо конструкція виглядає масивно, а вага досить легка, то це так звана бляшанка, що не є найкращим варіантом.
Бажано обирати моделі дверей із більш дорогими та надійними замками.
18-11-2010, 11:22
0
1 432