Зараз у більшості міських будинків встановлено кодові замки, що зручно для мешканців. Але часто вони створюють проблеми дільничним лікарям, працівникам швидкої медичної допомоги та комунальних служб, листоношам.
– Кодові замки інколи затримують потрапляння наших працівників до хворого, – поскаржилася головний лікар станції швидкої медичної допомоги Любов ЧОВГАН. – Особливо це актуально зараз, коли у місті епідемія грипу і ми отримуємо вдвічі більше викликів. Часто чернівчани забувають попередити, що в їхньому будинку встановлено кодовий замок, не повідомляють його код. А наші диспетчери у такій метушні теж забувають запитати про це, хоча зазвичай записують усі дані. Тому бригаді "швидкої" доводиться блукати навколо будинку і шукати, хто би відчинив двері. Особливо важко вночі, коли всі сплять. Зустрічати лікарів не виходить ніхто, навіть якщо у квартирі проживає декілька дорослих осіб. А потім починають скаржитися, що бригада "швидкої" прибула із запізненням. Жодні пояснення не сприймають. Мовляв, ви повинні були прибути за 15 хвилин, а все інше нас не цікавить.
– Днями я не могла потрапити до квартири хворої дитини, – повідомила дільничний лікар Олена Іванівна. – Батьки зробили виклик, але забули повідомити код кодового замка. Довелося чекати хвилин 20, доки в будинок не зайшов один мешканець. А в мене того дня було понад тридцять викликів. Тому просимо чернівчан обов’язково повідомляти не лише свою адресу, а й код замка.
Надія БУДНА
12-11-2009, 10:53
0
1 745