RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

З народним артистом Павлом Зібровим кореспондент "МБ" поспілкувалася після його ювілейного концерту в Чернівцях у гримерці.
"Вірним бути дуже важко, тому що спокус багато"
– Павле, як розпочиналася ваша кар’єра співака?
– У трудовій книжці я як співак записаний з 30 років. А взагалі з 15 років співав у вокально-інструментальному ансамблі "Явір", який ми з товаришами створили у дев’ятому класі. А з 20 років уже професійно заробляли гроші.
– Ви вмієте і грати, і співати. Що вам більше до вподоби?
– Кожен інструмент, яким володіє людина, приносить користь. Вмію грати на акордеоні, баяні, гітарі, бас-гітарі, фортепіано, контрабасі, сопілці і навіть на басі-геліконі. Навчився на ньому грати в армії за три дні, бо там не було струнних інструментів, а лише духовий оркестр. Хоч той бас було важко носити і губи від нього робилися здоровенні, але все-таки це було краще, ніж марширувати, копати і бігати кроси по п’ять кілометрів. Я навчався у дуже хорошому закладі – десятирічній київській музичній школі для обдарованих дітей імені Миколи Лисенка, у якій викладацький склад був один із найкращих у Радянському Союзі. Зараз там уже трішки не так, бо багато педагогів виїхало. 80 відсотків із них, до речі, були євреями. Євреї – це, я вам скажу, найкращі педагоги. У мене був викладач по класу віолончелі, якого потім забрали в Ізраїль, він там виховав чимало лауреатів міжнародних конкурсів.
– Довкола вас багато гарних дівчат. Чи вдається зберігати вірність дружині?
– Ну… інколи трапляються "холості вистріли", звичайно… Всіляке в житті трапляється. Взагалі бути вірним дуже важко, тому що спокус багато – на гастролях, у потягах, де завгодно. Жінки заглядаються на мене. Можливо, Павло Зібров їм подобається як відома людина, співак, "дамський угодник", який може сказати комплімент, покрутити вусами. Але це – робота. Це те саме, що запитати гінеколога, чи йому хочеться ще зустрічатися з жінкою після того, як він за увесь день стільки всього перемацає, передивиться. Я відділяю роботу від справжнього.
"Вуса – це Божий провідник, талісман"
– Ви уявляєте себе без вусів?
– Вперше мене змусили поголити вуса в армії. Я тоді дуже переживав через це. А у 34 роки, залицяючись до своєї майбутньої дружини Марини, вирішив зробити їй приємність і знову поголив вуса. Вона тоді саме на кілька днів поїхала до Москви, і ось я її зустрічаю на пероні. Марина пройшла повз мене метрів п’ять, потім повертається і з жахом на обличчі вигукує: "Я тебе не впізнала! Ти – зовсім інша людина! Я тебе знати не хочу". Аж доки вуса трохи не відросли, вона мене до себе не підпускала. Безумовно, без вусів людина дуже змінюється. На українській естраді майже всі співаки – безвусі. А я звик бути з вусами. Здається, якщо їх поголю, мене перестануть любити дівчата, я не зможу писати мелодії, які мені дає Господь… Вуса – це Божий провідник, талісман.
– Як ви вмовили Анастасію Волочкову знятися у вашому кліпі "Странная любовь"?
– Настя дуже вередлива з приводу того, у чиєму кліпі зніматися. Вона каже: "Я не хочу нікому робити славу". Відмовила і Кіркорову, і Баскову. А я вислав їй свої кліпи і музику. Вона прослухала їх аж через місяць, ледве її знайомі вмовили. Коли я їй зателефонував, вона сказала: "Павле, я для себе вас відкрила як композитора і мелодиста!" З того часу ми й заприятелювали. Нещодавно Волочкова приїжджала до Києва зі спектаклем "Шахерезада", ми разом вечеряли у японському ресторані, я її проводжав аж до купе потяга. Не помітив, як потяг рушив, тож довелося на ходу вистрибувати з нього, мало не полічив головою стовпи. Це було так кумедно! Настя гадала, що у неї потяг о 01.30, а виявилося, що о 23.00. Тож ми примчали на вокзал, носильників ніде немає. А у Волочкової дві валізи з театральними речами, 15 букетів. Я побіг шукати міліцію, і по рації на весь центральний вокзал оголосили, що потрібні носильники. На московський потяг ми встигли за три хвилини. Одного разу ми з Настею випадково зустрілися в одному з готелів у Дубаях (Об’єднані Арабські Емірати). А на моє 50-річчя вона подарувала мені букет, який стояв 10 днів! Ось яка у неї енергетика.
– Якщо би ви перестали співати, чим би займалися?
– Якщо, не дай Боже, мене колись підведе голос, я стану композитором. Тим більше, на мої пісні є замовлення. 30 виконавців співає пісні Павла Зіброва! Серед них – Таїсія Повалій, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Наталка Могилевська, Гарик Кричевський, Олександр Тищенко, Алла Кудлай, Тамара Гвердцителі, Йосип Кобзон, Олена Корикова.
Галина МАРКІВ
2-04-2009, 09:20
Коментарів 0 Переглядів 2 434

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні



"На Трампа сподіваймося, але люби, Боже, правду"
"Це важка, але необхідна правда, яку важко буде прийняти багатьом", - зазначає Сергій Рудик
«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.