RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » у номері » суспільство » Притулок для тварин уже не має ні інвестора, ні земельної ділянки

Притулок для тварин уже не має ні інвестора, ні земельної ділянки

Ще нещодавно повідомлялося, що наше місто – за кілька кроків від створення такого прогресивного закладу, як притулок і центр стерилізації тварин. У ньому виловлених на вулицях собак і кішок мали позбавляти здатності давати потомство. Водночас загублених та просто симпатичних тваринок утримували би до “усиновлення” городянами. Так вирішують проблему безпритульних тварин в усьому цивілізованому світі. Сьогодні ж ідеться про те, що притулку може взагалі не бути. Нагадаємо, що його мали збудувати у Магалі. Тяганина з документами та дозволами тривала кілька років. Врешті Магалянська сільська рада відмовилася надати землю під будівництво притулку. Мешканці села написали колективне звернення до голови сільради про те, що не хочуть на території свого населеного пункту “собачатника”.
Тоді ініціатор створення притулку, директор міського комунального підприємства “Санітар” Віктор Молодий, почав шукати землю в Чернівцях. Сергій Погорений, начальник виробничо-технічного відділу комунального обслуговування та благоустрою управління комунального господарства, пообіцяв, що за кілька днів ситуація із землею під будівництво притулку вирішиться. Ділянку підшукали на вулиці Комунальників. Проте нині з’ясувалося, що з ділянкою на Комунальників виникли проблеми.
– На цю територію претендують інші особи, – пояснив Сергій ПОГОРЕНИЙ. – Міська рада готова дати “добро”, щоби ту землю віддали під притулок для тварин, але зараз питання вирішується у департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин.
Приблизно те ж саме повідомив і Віктор Молодий. Власне, зараз він перебуває у відпустці і з пресою спілкується неохоче.
– Землю на вулиці Комунальників уже віддали під рибозавод, – стверджує Віктор МОЛОДИЙ. – Тому поки що місця під притулок і центр стерилізації у нас немає. Не побудую ж я його у повітрі! Доки департамент містобудівного комплексу, а зокрема Василь Крижанівський, не знайде землю – центру не буде. Якщо знайдуть місце, займуся цією справою...
Ми також поцікавилися у директора “Санітара”, чому він не оголошує ім’я інвестора, який погоджувався фінансувати спорудження центру у Магалі.
– Не називаю інвестора, бо його вже немає, – сказав пан Молодий. – Ніхто нам гроші так і не дав, та вже й не дасть. Бо тепер цією проблемою займатиметься й фінансуватиме місто.
Ми звернулися до начальника відділу інженерних мереж та кадастру департаменту містобудівного комплексу і земельних відносин Василя Крижанівського, щоби з’ясувати, у чому проблема з ділянкою на вулиці Комунальників.
– До мене кілька разів телефонував Сергій Погорений і казав, що є задум звести центр на вулиці Комунальників, – розповідає Василь КРИЖАНІВСЬКИЙ. – Я йому порадив цю вулицю не чіпати, бо багато пенсіонерів, які мають там городи, сказали: якщо на цій території хтось щось почне будувати, вони всі прийдуть під міську раду. Натомість я запропонував будувати притулок або у районі очисних споруд, або на території сміттєпереробного заводу. Проте далі телефонних розмов справа не йшла, ніхто не звертався до нас з офіційним листом щодо будівництва притулку. Якби нам надіслали офіційне звернення, ми би почали розглядати цю справу. І обов’язково би щось придумали...
Отже, проект, який мав би цивілізовано вирішити проблему безпритульних тварин у місті, фактично провалився. Утрачено інвестора, який готовий був оплатити спорудження притулку, втрачено земельну ділянку, а нової не знайдено. Залишається сподіватися, що бодай ті кошти, які городяни пожертвували на притулок, не втрачено. (Галина МАРКІВ)
Редактор: Igor
20-11-2008, 10:44
Коментарів 0 Переглядів 3 566

Теги -
У Чернівецькій області переходи громад до ПЦУ відбуваються менш інтенсивно, ніж у сусідніх областях

За попередньою інформацією ДТП з потерпілими.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.