Вже через півроку відвідування танцювального залу люди змінюються кардинально. Окрім зовнішнього вдосконалення, танці дозволяють позбутися багатьох комплексів, помолодіти душею і стають джерелом додаткової енергії. І зрештою: прихильні погляди протилежної статі просто забезпечені.
"Чоловіки, які танцюють, не можуть не подобатися жінкам"
– Вже сім років у нас існує хобі-клас "Спортивні і бальні танці" для дорослих, – розповідає Альона БЕЗРУКОВА, керівник клубу спортивного танцю "Сучасник". – Приходять чернівчани, які з дитинства мріяли танцювати, але з різних причин не змогли втілити це бажання. Крім того, щойно з’явився телепроект "Танці з зірками", масово почали записуватися на танці студенти.
Бальні танці – це європейська програма: вальс, танго, квік-степ, повільний фокстрот і окремо латиноамериканська програма – ча-ча-ча, румба, самба тощо. Крім того, з минулого року в Чернівцях працює клуб вихідного дня для дорослих танцюристів: у суботу і неділю молоді люди збираються і танцюють так званий соціальний напрямок "латино" сальсу, мамбо, меренге.
– Хотіли відкрити цей клуб для молодих сімейних пар, але наразі танцюють самі дівчата, – каже Альона Безрукова. – Вони купують собі спеціальний одяг, і хоча танцюють не в парах, а кожна свою партію, роблять це із великим задоволенням. Клуб вихідного дня для них вже не просто захоплення. Вони святкують разом дні народження, їздять відпочивати.
На жаль, зараз на бальні танці приходять тільки дівчата. Хлопці теж хочуть танцювати, переконана Альона Безрукова, проте бояться прийти. Чомусь багато батьків дотримуються такої лінії виховання, що хлопчики повинні займатися боксом, футболом, боротьбою, а танці – це вже для тих, хто нетрадиційної орієнтації. "Вважаю, це безглуздя, – каже викладач танців. – Молоді люди, які займаються бальними і спортивними танцями, до своїх дівчат ставляться настільки по-джентльменськи, як сучасні чоловіки вже не ставляться. Такі чоловіки просто не можуть не подобатися жінкам".
Східні танці з’явилися в Чернівцях нещодавно, але стали надзвичайно популярними.
– З нашим слов’янським активним темпераментом, коли жінки все намагаються вирішити і зробити самі, східні танці важко танцювати. Східні жінки зовсім інші, але ми дуже стараємося і не припиняємо вчитися, – говорить пані Альона.
Старості не уникнути, але старіти потрібно красиво
Альоні Безруковій не раз доводиться спостерігати, як молоді і надзвичайно вродливі жінки приходять записуватися на тренування, маючи вантаж комплексів. Але вже через півроку занять танцями змінюються кардинально, часто їх просто не впізнати. Насамперед стають впевненими у собі, молодіють і, як правило, змінюються зовні – стають стрункішими, відрощують довге волосся і починають по-іншому вдягатися.
– Немає нічого гіршого, коли жінка після 40 років починає розуміти, що старіє, і з’являються вікові комплекси, – зауважує пані Альона. – Старості, звісно, нікому не уникнути, але робити це потрібно красиво.
Нині під її керівництвом танцюють, як вона їх лагідно називає, дівчата від шести і до 71 року. Крім того, часто після 40, коли діти виросли і розпочали своє життя, в житті жінок виникає порожнеча. А один із способів заповнити її, це прийти в танцювальний зал. Наразі танці для дорослих в Чернівцях – мода, але з часом стануть хорошим тоном і елітним проведенням часу, переконана Альона Безрукова.
Марина КАРАСЬОВА
30-10-2008, 10:26
0
5 084