RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Хоча сніг уже випав, гірськолижні траси в області все ще готують до відкриття.

– Сніговий покрив ще замалий для того, щоб кататися на лижах, – зауважив адміністратор туристично-розважального комплексу "Німчич" Олександр Ревега. – Проте, зважаючи на зміни погоди, гірськолижну трасу на перевалі відкриємо вже на католицьке Різдво, тобто 25 грудня.

Пан Олександр розповів, що у "Німчичі" можна буде покататися на лижах, сноубордах та справжніх гуцульських гринджолах. Також відпочивальники матимуть змогу поїздити квадроциклами та походити на снігоходах засніженими дорогами Карпат.

– На території комплексу діють три підйомники та пункт прокату лижного обладнання, – каже Олександр Ревега. – Для тих, хто ще не вміє спускатися на лижах, працюють професійні інструктори. Також є дитяча траса.

Працюватиме гірськолижна траса "Німчича" щодня від 09.00 до 17.00.

– У нічну зміну ми поки що не працюємо, – зауважив Олександр Ревега.
Гірськолижні траси туристичного комплексу "Сокільське" також ще не працюють.

– Гірськолижний сезон плануємо відкрити вже на Новий рік, – розповіла адміністратор маєтку "Сокільське" Соломія.

Цей туристично-розважальний комплекс розташований у селі Тюдів, що за 16 кілометрів від Вижниці. Усього тут є три траси (800 м, 600 м, 400 м). Найдовший схил – 2500 метрів. На цьому схилі ще будують нові траси протяжністю понад п’ять кілометрів.

У розважально-оздоровчому комплексі "Сонячна долина" гірськолижні траси планують відкрити 19 грудня, у День святого Миколая.

– Однозначно виготовлятимемо штучний сніг, бо природного замало, а товщина снігу на трасі має бути мінімум 30 сантиметрів, – розповів менеджер комплексу Михайло МАТЕЙ. – У нас буде чотири траси для дорослих довжиною до 700 метрів, одна дитяча довжиною 200 метрів та дві траси для сноутюбінгу. У нас є два бугельні витяги і два мультиліфти для дітей. Також зараз ми монтуємо крісельний витяг. Але не впевнені, що він до дня відкриття буде готовий. Ковзанки у нас поки що немає, її утворюємо на замерзлому озері.

Гірськолижні траси у гірськолижно-туристичному комплексі "Мигово" почнуть працювати з Дня святого Миколая, 19 грудня.

– Раніше не вдасться, бо треба виготовити багато якісного штучного снігу, – розповідає заступник генерального директора комплексу "Мигово" Ярослав ПАЦАРНЮК. – Перший шар штучного снігу повинен бути дуже якісним, тоді він протримається до весни. У нас є п’ять трас: довжиною 1300 метрів, 1100 метрів, 200 метрів (для початківців), 150 метрів (для санчат) і нова траса протяжністю 150 метрів для сноутюбів. Також є два великі (1100 та 600 метрів) бугельні витяги та два бебіліфти на 200 метрів.

Цього року в нас працюватимуть 14 інструкторів – місцевих та з Києва. Вони планують набирати групи людей і обіцяють, що за одне тренування "поставлять" їх на лижі.

Щодо акцій, то у день відкриття до 14.00 катання буде безкоштовним для всіх (щоправда, за прокат спорядження потрібно буде заплатити). Також, за словами Ярослава Пацарнюка, у лютому в "Мигово" безкоштовно кататимуться найкращі учні шкіл Буковини.

Лижний парк "Горбово" відкриє траси у неділю, 26 грудня.

– У нас є дві траси для дорослих протяжністю 400 метрів та одна дитяча траса довжиною 250 метрів, – зазначає директор "Горбово" Олег КОЛОДНИЦЬКИЙ. – Також є чотири бугельні витяги. Зараз ми вирішуємо, яким чином здійснюватимуть оплату за катання – за один підйом чи за весь день. Схиляємося до сплати за весь день – 50 гривень. Також цього року в нас відкриється гірськолижна школа.

У спортивно-оздорочому комплексі "Цецино" сніг на трасі – природний. Тож треба чекати, коли його випаде достатньо, щоби можна було кататися.

За словами директора комплексу Ніни ЧИНУШ, цього року, як і торік, прокат лиж, санок та сноутюбів буде безкоштовним.

– Поки що власник комплексу ще не визначився, робити прокат спорядження платним чи ні, – каже Ніна Василівна. – Висота підйомника – 520 метрів. У наявності – 32 пари лиж. Торік було вісім сноутюбів, але зараз залишилося лише кілька – решту зламали.

Єдиний курорт, на якому гірськолижні траси вже відкрили, – "Буковель". Тут ще четвертого грудня почали працювати п’ять витягів і п’ять трас. На сьогодні вже працює вісім витягів і 11 трас. Як розповів представник курорту "Буковель" Володимир ЮЗЮК, щодня кількість відкритих трас та витягів зростає – завдяки сприятливим погоднім умовам та роботі снігових гармат.

– Тож через тиждень-півтора запрацюють усі 16 витягів та 53 кілометри траси, – запевнив пан Володимир. – Загалом у нас є три траси нічного катання. Наразі діє лише одна, проте невдовзі працюватимуть усі. Нічне катання зазвичай дешевше, ніж денне. Якщо бронювати й оплачувати абонементи заздалегідь (ще навесні або влітку), знижка становитиме половину вартості. 
Галина МАРКІВ, Марина КОРПАН
14-12-2010, 09:51
Коментарів 0 Переглядів 3 357

Теги -
Близько 5-ї години ранку патрульні отримали виклик про ДТП зі зникненням.

Чоловіка шукали майже пів сотні рятувальників

59-річний водій автомобіля "Renault Duster" наїхав на велосипедиста
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні



«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.