До прикладу, у одного партнера з’являється сексуальне бажання, а інший в цей час може не відчувати збудження.
І це не пов’язано з тим, що одна людина хоче сексу більше, ніж інша. За словами сексологині Памели Джой, часом у партнерів можуть бути різні типи бажань та різні шляхи до збудження, пише
24tv.ua
Зокрема, існує дві моделі сексуального бажання: спонтанне та у відповідь. Під час спонтанного бажання людина раптово відчуває бажання. Наприклад, коли ви побачили сексуальну людину.
Натомість бажання у відповідь означає, що партнер відчуває збудження лише тоді, коли починає займатися сексом.
"Це як зі спортом: є люди, які прокидаються вранці й думають: "Я готовий піти у спортзал. Я так схвильований!". Вони спонтанні. А є інші, які кажуть собі: "Я знаю, що це корисно для мене, і після тренування я буду почуватися добре". І лише під час тренування вони отримують задоволення", – каже вона.
Часто різні типи бажань призводять до конфліктів у парі. Як із цим працювати, щоб жити в злагоді?
Джой пропонує попрацювати з людиною із другим типом збудження і зробити її бажання більш спонтанним. Подумайте, що може викликати збудження у партнера: дотики, красива білизна чи слова.
"Можливо, вам потрібно 30 хвилин обійматися, перш ніж зайнятися сексом. А можливо, вам важливіше, щоб партнер поклав дітей спати, а ви тим часом приймете ванну", – додає сексологиня.
А сексологиня Олена Малахова розповіла, що якщо одного партнера збуджує одне, а іншого – інше, і точок збігу під час близькості практично немає, то тут варто піти на консультацію до спеціаліста. Але майже завжди знайти компроміс у сексі.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
16-07-2020, 00:35
0
2 936