Біля 15 екстремалів зібралися біля озера, що по вулиці Винниченка. Це – лейк-джампери, тобто люди, які займаються стрибками в озеро. Стрибають вони на велосипедах, до рами яких прив’язують порожню пластикову пляшку – щоби велосипед менше нищився.
Також лейк-джампери одягають захист – шолом, рятувальний жилет і наколінники. Спеціально для стрибків зробили трамплін заввишки понад два метри на найвищій точці.
Головне у цьому виді спорту, кажуть хлопці – щоби рівень води був не менше двох метрів, а ще треба стежити за тим, щоби не вдарити під водою голову.
- Лейк-джампінг нас приваблює відчуттям адреналіну, - каже студент другого курсу фізичного факультету Чернівецького національного університету Артур ДАНИЛЮК. – Кілька секунд летиш, потім падаєш у воду, а коли звідти виринаєш – такі відчуття, наче заново на світ народився.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.