Міліція почала використовувати соцмережі для розшуку

Новини України / новини
1 212
0
Міліція почала використовувати соцмережі для розшуку

Українська міліція почала активно використовувати соцмережі для пошуку зниклих дітей. Силовики запевняють, діти-втікачі продовжують активно спілкуватися в мережі та постять картинки з місць, в яких вони переховуються, пише "Сегодня".

За останній рік нові технології допомогли міліції повернути на 15% більше дітей. З 4 тисяч заяв про зникнення дітей розшукали більше 3 тисяч.

"Міліціонерів спеціально навчають користуватися соцмережами для розшуку. У випадку заяви про зникнення міліціонер повинен запитати в батьків, чи була в дитини сторінка в соцмережах. За згодою і в присутності батьків перевіряється пошта дитини, листування. Це допомагає дізнатися чи є ознаки криміналу в пропажі, чи дитина жива-здорова та сидить в найближчому Макдональдсі", - розповів начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко.

Міліціонери розповідають історії про те, як умовляли підлітків повернутися просто через соцмережі. Тепер силовики активно освоюють новий спосіб роботи з молоддю.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.