
Генератор зображень у ChatGPT, що працює на основі моделі 4o, став вірусним завдяки створенню малюнків у стилі Ghibli. Але це далеко не єдиний варіант його використання, щодо якого виникають питання.
Про це пише NV.
Незабаром після появи нового генератора зображень, який, як стверджувала OpenAI, краще працює з текстом, користувачі почали шукати способи використати цю перевагу. Зокрема почали намагатися підробити чеки з різних закладів. Генератор навіть дозволяв додавати на ці зображення плями від їжі або напоїв, щоб вони виглядали ще реалістичніше. Хоча генератор не завжди відтворює чеки якісно та часто помиляється з цифрами, домогтися хорошого результату можна за допомогою кількох спроб або виправивши деякі деталі у фоторедакторі.
Речниця OpenAI Тая Крістіансон запевнила TechCrunch, що всі згенеровані зображення містять метадані, які вказують на те, що вони були створені ChatGPT, що частково може запобігти шахрайству з такими зображеннями.

Також багато користувачів вдавалися до створення рекламних зображень. Чат-бот не відмовлявся генерувати, наприклад, переконливі зображення з Марком Цукербергом, який рекламує книгу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram