Телебачення - відносно нова галузь мас-медіа, яка отримала бурхливий розвиток, починаючи з середини ХХ століття. Телевізійні приймачі також зазнали метаморфози від громіздких чорно-білих ящиків до витончених тонких багатофункціональних плазмових панелей. Сучасний набір функцій телевізорів вражає: вимоги часу змушують виробників випускати такі моделі, які володіють не тільки високою якістю зображення і звуку, широким форматом екрану і прекрасною передачею кольору зображення, але і забезпечують для зручності глядачів величезний набір візуальних ефектів і функцій, а також вихід в мережу Інтернет. Особливою популярністю користуються 3d-телевізори, які передають обсяг і багатовимірність простору і речей.
Ринок телевізорів стрімко оновлюється: позначається революційний розвиток технологій і наукових розробок. І навіть наворочений апарат, придбаний п'ять років тому, вже не відповідає сучасному стану технологій комунікації і телебачення. Однак ті, хто прагне крокувати в ногу з часом,
на сторінці за запитом "3d-телевізор ціни" зможуть знайти кращі ціни на високоякісну техніку, не витрачаючи часу на поїздки по мережам супермаркетів.
Як же вибрати сучасну модель 3d телевізора?
3d-зображення будується завдяки тому, що кожне око окремо формує своє зображення, яке після обробки в мозку зводиться до загальної об'ємної картинки. В 3d-телевізорах різних марок і моделей відбувається формування об'ємного зображення за рахунок зміни кутів сприйняття сигналу кожним оком. Щоб глядач побачив передачу або фільм з максимально повною реалістичністю подій, необхідно скористатися спеціальними окулярами, які можуть бути затворними або поляризаційними. У першому випадку окуляри підтримуються спеціальними батарейками, працюють синхронно з 3d-телевізором, і по сигналу з екрану перемикають картинку для створення ілюзії обсягу. Поляризаційні окуляри дуже прості по конструкції, мають спеціальне покриття, яке і забезпечує сприйняття об'єму під час перегляду телепередач.
Такі окуляри використовуються при перегляді 3d-фільмів на екрані LG Cinema 3D 55LW575S, який обладнаний спеціальним гребінчастим покриттям поверх рідкокристалічної матриці. Ця технологія дозволяє розділити поляризацію парної і непарної рядків зображення. У цій моделі є функція конвертації 2d-зображення в 3d-формат, є доступ до Smart TV, що забезпечує можливість перегляду передач в мережі Інтернет. Не менш сучасним і надійним варіантом у ряду моделей 3d-телевізорів вважається Sony KDL-42W828B. Екран виконаний з LED-технології, частота оновлення - 400Гц, що запобігає миготінню і дефектам передачі картинки. 3d-телевізор Panasonic TX-LR47WT60 з діагоналлю 47 дюймів справляється з достовірною передачею кольору і високоякісної трансляцією сигналу.
Фахівці радять вибирати 3d-телевізор з урахуванням розміру приміщення і діагоналі екрану апарату. Плазмова панель з великою діагоналлю, високим розширенням і чіткістю деталізації - хороше рішення для великих просторів, де є можливість перегляду телепередач і кіно на певній відстані від екрані 3d-телевізора. Це допомагає уникнути ймовірного двоїння і миготіння картинки при дуже близькому розташуванні глядача. Для маленьких квартир, де неможливо забезпечити достатній кут огляду, оптимальним буде вибір апарату з середньою діагоналлю екрану.
Величезний асортимент 3d-телевізорів представлений на ресурсі
http://price.ua. Тут можна вивчити великий спектр варіантів плазмових й LED-панелей з широким вибором функцій на всілякий бюджет і купити хороший телевізор за найбільш вигідними цінами.
17-12-2014, 16:30
0
3 871