* На правах реклами
Сьогодні важко почуватися в безпеці. І якщо на деякі фактори ми не можемо вплинути, то в деяких ситуаціях несемо самі за себе відповідальність, наприклад, коли повертаємося додому пізно або йдемо через небезпечний район.
В такій ситуації треба мати щось, що може захистити як дівчину, так і хлопця. Одним з найпростіших засобів захисту є
перцевий балончик, оскільки він недорого коштує, легкий в користуванні та не потребує ніяких спеціальних дозволів. І придбати його може будь-хто, кому вже виповнилось 18 років.
Єдине, треба думати не лише про свою безпеку, а і про оточуючих. Саме тому ні в якому разі не можна розпилювати балончик задля жарту. Річ у тім, що в ньому є речовина іритант, через яку починається кашель, нежить, тремтіння повік.
А якщо у людини астма, то може початися напад. Тож ні в якому разі не варто давати балончик дітям та жартувати над друзями з його допомогою. Бо це дійсно може погано закінчитися.
Принцип дії газового балончика
Будь-який газовий балончик є аерозолем. Тобто він розпилює речовини хмарою, яка поступово розсіюється в повітрі. На балончику є кнопка, як на будь-якому аерозолі. Щоб використати балончик треба просто натиснути на неї. Завдяки тому, що ним настільки легко користуватися, балончик підійде для самозахисту будь-кому. Але варто бути обережним, щоб не нашкодити собі.
Що означають позначки в складі балончика
Латинські або кириличні літери, які можна побачити в переліку складу речовин – це позначки того, що є крім іританту:
- CS – сльозогінний газ (найкраще підходить для захисту від людей, бо на тварин діє слабше);
- OC – витяжка з пекучого перцю;
- МП кислота – синтетичний аналог, який по дії відповідає пекучому перцю.
Такі балончики мають невеликий розмір, оскільки їх об'єм становить від 25-ти до 100 мілілітрів. Завдяки цьому балончик можна сховати в найменшу сумочку чи навіть в кишеню. Користуючись таким балончиком завжди можна захистити себе та при цьому не нашкодити, за яку треба нести карну відповідальність.
19-04-2024, 20:48
0
1 124