* На правах реклами
Нормальний розвиток рослин можливий у разі забезпечення всіх необхідних умов для цього на ділянці. Одним з найважливіших аспектів є живлення. Якщо культури поглинають достатню кількість поживних компонентів, то вони мають відповідний зовнішній вигляд та дають якісні плоди.
У разі відсутності конкретних елементів або ж недостатньої їхньої кількості можна помітити негативні зміни. За таких умов важливою є
листкова діагностика рослин, яка дозволяє зрозуміти їхню причину. В статті пропонуємо детальніше дізнатися про процедуру та зрозуміти, в чому вона полягає.
Що таке листкова діагностика?
Процедура може стати ключовим елементом, який допоможе підвищити урожайність на конкретній ділянці. Її суть полягає у ретельному дослідженні стану культур. Зокрема, в процесі фахівці отримують наступні дані:
- загальна концентрація поживних елементів;
- поточний стан;
- необхідність в проведенні додаткових досліджень для виявлення причини появи негативних змін в розвитку.
Все це експерти дізнаються шляхом проведення певних експериментів з використанням реагентів та обладнання. Таким чином діагностика живлення рослин дозволяє точно визначити кількість поживних елементів в поточний момент, що в результаті допомагає знайти рішення проблеми.
Для чого проводити аналіз?
Основна мета виконання процедури – це визначення інформації, необхідної для підвищення урожайності та покращення якості плодів в майбутньому. Саме тому, виявивши ознаки пригнічення розвитку, варто передати зразки в агролабораторію.
За допомогою листкової діагностики, експерти зможуть точно виявити, чи порушений процес живлення, а також визначити елементи, яких не вистачає рослинам. За необхідності результати можна використати для корекції системи підживлення та вжиття інших необхідних заходів для покращення стану.
За якими показниками виконується перевірка?
Листкова діагностика рослин є комплексною процедурою, під час якої фахівці перевіряють кількість мікро- та макроелементів. Для цього потрібні спеціальні реагенти та обладнання, тому варто замовляти послугу тільки в акредитованих організаціях.
Така лабораторія перевіряє вміст фосфору, сірки, цинку, азоту, кальцію, магнію та інших елементів. Визначивши кількість кожного з них, можна легко зрозуміти, чому у рослин призупиняється розвиток, жовтіє листя та відбуваються інші негативні зміни.
Як проводиться листкова діагностика рослин?
Дослідження передбачає виконання одразу кількох кроків. Перший з них виконує сам клієнт. Йому потрібно відібрати зразки згідно з встановленими рекомендаціями та передати їх в спеціалізовану лабораторію. Фахівці отримують проби та переходять до етапу проведення досліджень. В процесі листкової діагностики використовуються реагенти та відповідні інструменти. По завершенню процедури, менеджер зв’язується з замовником та передає результати листкової діагностики.
Як відібрати проби на аналіз?
Від того, як зібрані та упаковані зразки, залежить якість та точність листкової діагностики. Тож клієнтам важливо дотримуватися рекомендацій лабораторії. Щоб дізнатися детальнішу інформацію, варто звернутися до нашого менеджера будь-яким зручним способом.
Контактні дані знайдете на сайті. Проте, важливо враховувати також загальну рекомендацію. Її суть полягає у використанні тканинних мішечків для зберігання проб. Крім цього, потрібно дотримуватися встановлених термінів та передавати їх в лабораторію якнайшвидше.
"Джерело: microbiolaba.com"
12-03-2024, 12:19
0
625