Упродовж наступних двох тижнів всі службові міліцейські автомобілі, за винятком оперативних служб, буде "розтоновано".
- Даємо наказ – упродовж двох тижнів всі патрульні машини розтонувати. Це зробить роботу міліції більш прозорою у буквальному значенні цього слова, - повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.
Водночас Міністр зазначив, що в Європі прийняті досить суворі технічні вимоги до тонування стекол автомобілів, і в українців, які перетинають кордон на затемнених авто, почасти виникають проблеми зі стражами порядку на європейських дорогах, відтак тонування з вікон доводилося просто зішкрібати.
Втім, і в Україні існують відповідні державні стандарти щодо прозорості стекол, аби вони не впливали на безпеку дорожнього руху. Наразі за дотриманням цих норм будуть особливо жорстко стежити під час техоглядів.
- Ми спеціально готуємо прилади в областях для того, щоб транспорт громадян теж можна було перевіряти на предмет відповідності тонування автомобілів тим вимогам, які встановлені держстандартом в нашій країні, - додав Анатолій Могильов. Про це повідомляє ДГЗ МВС.