* На правах реклами
Небулайзером - називається прилад, в якому завдяки компресорному або ультразвуковому механізмі утворюється тепла хмара з дрібнодисперсного лікарського засобу. Завдяки його структурі з дрібних частинок, розчин легко вдихається і проникає у легені та бронхи. Такий метод лікування дозволяє скоротити тривалість періоду основного лікування, сприяє більш швидкому одужанню.
Інгалятор (
небулайзер) застосовується для лікування кашлю у дітей та дорослих, він не лише прискорює процес одужання, а ще й не має побічних ефектів. Користувачі помічають зникнення перших симптомів захворювання через одну – дві процедури. Максимального ефекту можна досягти вже за 2-3 дні. Перевагою інгаляторів є можливість їх використання практично за всіх видів хвороб верхніх дихальних шляхів, починаючи від грипів та ГРВІ, закінчуючи бронхітами, пневмоніями, фарингітами, ларингітами та іншими важкими захворюваннями.
Види інгаляторів
Існує три основні види інгаляторів, які найчастіше покупець може побачити у спеціалізованих центрах та медичних магазинах. Ось такі види інгаляторів:
- Компресорний. У такому виді приладів, дозволено використання антибіотичних та антисептичних засобів, а також гормонів, бронхолітиків, муколітиків та імуномодуляторів. Крім цього, користувач може робити собі інгаляції з використанням різних олій, суспензій, мінеральної води, антигрибковими та сурфактантними препаратами, що є неприпустимим в інших видах інгаляційних пристроїв. Перевагою компресорного інгалятора є можливість застосовувати його як дорослим, так і дітям.
- Ультразвуковий. За допомогою нагрівання у небулайзерах ультразвукового типу відбувається руйнування молекулярної структури більшості речовин. Користувач повинен знати, що в цих видах пристроїв категорично заборонено використання гормональних, антибіотичних, бронхолітичних та сурфактантних лікарських засобів. Використовуючи ультразвуковий інгалятор, варто відмовитися від усіх в'язких рідин та речовин на олійній основі. В ультразвуковому інгаляторі дозволено застосування фізрозчинів та мінеральної води. Даний прилад чудово справляється зі зволоженням слизової оболонки.
- Паровий. Такий вид небулайзерів найпоширеніший на сьогоднішній день. У процесі його використання людина вдихає гарячі пари, що провокує розширення судин, а це, у свою чергу, посилює кровотік і надає фізіотерапевтичний ефект. Проводити інгаляції можна з використанням летких олій та інших препаратів.
Будь-який вид небулайзера має однакові комплектуючі, це спеціальні насадки для носа, дитячі та дорослі маски. Самі інгаляції рекомендується проводити до прийому їжі, якщо це робити після прийому їжі, особливо важкої, то можна відчути важкість в шлунку та утруднене дихання.
У разі виникнення будь-яких симптомів нездужання, не варто зволікати, а відразу сходити на прийом до фахівця. Він же після огляду зможе призначити необхідну кількість та інтенсивність процедур, найбільш дієві препарати індивідуально для клієнта. Варто не зволікати, щоб перебіг хвороби пройшов швидше та якомога простіше. Правильна інгаляційна терапія дозволить швидко позбутися кашлю, усуне симптоми вірусних захворювань, допоможе при запаленні слизової оболонки та навіть при боротьбі з астмою.
Не варто також забувати про ряд протипоказань, які має інгаляційна терапія, до них відносяться: хвороби серцево-судинної системи, туберкульоз, захворювання крові, деякі вірусні патології, так само від інгаляцій слід відмовитися при високій температурі.
Придбати інгалятор дуже просто, відвідавши сайт нашого інтернет-магазину Ортомедіка, купуючи у нас ви можете бути впевнені, що обране обладнання відповідатиме всім заявленим характеристикам від виробника. У правильному виборі завжди готові допомогти продавці-консультанти мережі наших салонів. Наші стаціонарні салони розташовані в таких містах: Дніпро, Київ, Одеса, Нікополь, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг та інші на території України.
29-11-2023, 15:05
0
713