Буковинський співак Іво Бобул презентував нову пісню "Не відпускай мене" та кліп на неї.
Про це повідомляє molbuk.ua з посиланням на фейсбук-сторінку артиста.
Музику до пісні написав сам Іво, а слова - Тетяна Іванцова.
З досьє "МБ":
Іво Бобул (17 червня 1953, Порубне, нині Тереблече) — співак (баритон), композитор, педагог, народний артист України. Народився у багатодітній сім'ї.
Після закінчення школи переїхав у Слов'янськ Донецької області, аби вступити в місцеве училище. Згодом служив у радянській армії, але під час служби часто їздив із концертами по військових частинах.
Його першою сходинкою у кар'єрі стала участь у колективі ВІА "Море" Севастопольського відділення Кримської державної філармонії. Його у 1979 році запросив композитор Валерій Громцев, який теж – із Буковини.
Згодом Бобул працював у ВІА "Черемош" та ВІА "Жива вода" Чернівецької обласної філармонії (1980 – 1981). Саме тоді він записав свої відомі хіти "Якщо любиш, кохай", "Зоряна ніч", "Краю мій, край", "Я побачив гори" та інші.
З 1984 року працював у Тернопільській філармонії солістом та керівником ВІА "Віватон", а з 1997-го – солістом Чернівецької обласної філармонії.
Найбільша популярність до нього прийшла з 1990-х років, коли Україна стала незалежною і Бобул міг співати виключно для українського глядача. Саме тоді стали хітами такі пісні, як "Старе джерело", "Рідна хата", "Голуба вода", "Місячне колесо", "Емігрантка", "Тополина любов", "Небеса твоїх очей", "Минає день, минає ніч" та багато інших.
У 1995 році Іво Бобулу надали звання заслуженого артиста України, а в 1998 – народного артиста. У 2003 році йому вручили орден Ярослава Мудрого V ступеня, а у 2013 – орден "За заслуги" III ступеня.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.