Клічук пояснив, чому звільнили директорку ліцею, де призупинили навчання

новини / Новини Чернівців / фоторепортаж
14 060
0

Сьогодні, 15 вересня, вчителі ліцею №7, де звільнили директорку, прийшли до міської ради та зустрілися із мером Чернівців Романом Клічуком.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua з місця події.



Роман Клічук пояснив причини звільнення директорки Світлани Рудько.

"Було знайдемо 92 поручення і винесено 3 догани. Ми прийняли рішення виважено, якщо є порушення, ми розбираємося, звертаємося до керівництва школи та даємо догани. Ми сказали зробити прозорим прийом дітей у перший клас. Не відкрилася електронна черга лише в одній школі із 45. Ми дали їм час. Пройшов один рік, другий. Не зробили. Звичайно ми виписали догану. Після того з'являється ще одне порушення. Ми даємо ще одну догану. А ми маємо право звільняти вже при другій догані. Але ми чекаємо, спілкуємося з директоркою. Даємо третю догану. Два роки ми говоримо: "Виправіть ситуацію у школі". Ми перевіряємо ще господарську діяльність і виявляється ще 92 порушення", - пояснив Роман Клічук.







Що відомо про конфлікт у ліцеї №7



13 вересня у Чернівцях звільнили директорку ліцею №7 Світлану Рудько. Вчителі навчального на знак протесту масово написали заяви на відпустки.

14 вересня Чернівецький ліцей №7 призупинив навчання і діти пішли на вимушені канікули через те, що більша частина вчителів пішли у відпустку за власний рахунок.

Вчора, 14 вересня, щоб максимально швидко відновити освітній процес, на посаду директора ліцею №7 призначено Сергія Кізіму.

Сьогодні, 15 вересня, у Чернівцях під міською радою зібралися вчителі ліцею на протест.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
72 623
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
65 195
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
34 784
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 250
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 879
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 593
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 037
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 342
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 724
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 184