Найбільша перешкода для ЗСУ під час контрнаступу: у ЗМІ назвали її

новини / Новини України / Війна з Росією
882
0

Мінні поля є найбільшою перешкодою для Збройних сил України під час контрнаступу. Створені окупантами щільні мінні поля протяжністю від 5 до 16 км змусили українське командування змінити стратегію операції.

Про це пише The Washington Post.



Зазначажться, що невеликі групи саперів на передовій повзуть через мінні поля, іноді буквально на животі, щоб підірвати оборону Росії та розчистити шлях для військ для наступу.

"Замість того, щоб намагатися прорватися за допомогою бойових машин піхоти та бойових танків, які західні союзники надали на допомогу Україні в цьому контрнаступі, підрозділи просуваються вперед, повільно, пішки", - пише видання.

За словами українських військових, ця оборона росіян була успішною у стримуванні просування Сил оборони.

"Танк з якоюсь бронею вже нічого не зробиш, тому що мінне поле занадто глибоке, і рано чи пізно воно зупиниться, а потім буде знищено зосередженим вогнем", – цитують журналісти головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, який сказав це нещодавно в їхньому інтерв'ю.

Залужний наголосив, що Україна потребує спеціальне обладнання для дистанційного розмінування, додавши, що Україна використовує надані США системи M58 Mine Clearing Line Charge (MICLIC), але "вони також знищуються. У цьому немає нічого поганого. Їх потрібно багато".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.