Україна значно наростила виробництво боєприпасів: в уряді вразили обсягами

новини / Новини України / Війна з Росією
756
0

В червні Україна виготовила мінометних та артилерійських снарядів більше, ніж за весь минулий рік. Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив в інтерв’ю Bloomberg.

"Я не сказав би, що ми настільки молодці, що змогли збільшити виробництво боєприпасів за три місяці. У 2022 році ми виробили так мало. Ми маємо бути амбітними, тому що у нас немає вибору", – каже Камишін.



Міністр наголошує, що розпочали з виробництва снарядів для артилерії та мінометів, оскільки вони відіграють ключову роль у війні, яку він називає "другою світовою війною з безпілотниками".

У довгостроковій перспективі Камишін прагне зробити Україну передовим виробником зброї. Сьогодні внутрішній випуск боєприпасів та зброї нарощується з низького рівня: почали сходити з конвеєрів українські протитанкові комплекси "Стугна-П", нарощування виробництва танків і бронетехніки є наступним пріоритетом (це, за словами Камишіна, займе 3-6 місяців).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.