* На правах реклами
Багато дівчат відмовилися від нарощених нігтів і перейшли на манікюр гель-лаком, зміцнюючи нігтьову пластину за допомогою камуфлюючої бази. Вона має консистенцію середньої густини, завдяки чому відмінно розподіляється по нігтьовій пластині, вирівнюючи її, створюючи ідеально гладку поверхню. Бази містять натуральні пігменти, і наносяться на натуральну нігтьову пластину.
Що таке камуфлюючі бази?
Це універсальне покриття, що маскує дефекти пластини і сам ніготь. Створено для нарощування. Манікюр з такою базою має відмінну якість, глянсове покриття і високу стійкість. Його перевагою є - кольорові пігменти. Таку базу можна використовувати для френча, створення нейл-арту. Служить як основа для розпису, декору та інших акцентів. Завдяки унікальній формулі
камуфлююча база ідеально підходить для ламких нігтів, у яких тонка кутикула. Головна особливість бази - це пастельна, неонова, рожева і темно-бежева палітра.
Відмінності камуфлюючої бази від прозорої
Класична база каучукова під гель-лак являє собою прозору, рідку масу щільної текстури. Накладається вона тонким шаром на поверхню нігтя. Розподіляється каучукова база рівномірно, але приховує незначні нерівності. Камуфлювальна база, порівняно з прозорою, має густу консистенцію і більш тверду текстуру. Нігтьова пластина після покриття вирівнюється, нанесений шар набуває відтінку. Засіб замінює гель-лак. У складі має пігмент, що маскує вади натуральних нігтів під час створення манікюру.
Замовити в Україні камуфлюючі бази різних відтінків можна в інтернет-магазині Froomo. Тут представлені професійні матеріали для майстрів нігтьового сервісу за доступними цінами.
Види камуфлюючих баз для нігтів
Камуфлюючі бази - це в'язкі непрозорі засоби. Їх використовують досвідчені майстри, оскільки консистенція засобів рідка і легко приховує всі нерівності пластини. Якщо камуфляж нанести під гель-лак, відтінок стане більш глибоким і насиченим. У продажу можна зустріти такі види:
- Однофазна. Може використовуватися як базова, і фінішна основа. В'язка за структурою, має прозорий відтінок.
- Двофазна. Цей вид рідкої бази, з якою потрібно працювати обережно. Наноситься в три шари. Якість такого покриття середня, тому двофазними гелями користуються рідше.
- Трифазна. Має рідку консистенцію, шар наноситься в кілька етапів. Після висихання забезпечує надійне зчеплення з нігтем, вирівнює поверхню.
Як використовувати камуфлюючі бази для нігтів
Особливих тонкощів наносячи камуфлюючі бази немає. Використовувати засіб можна як основу під декоративний лак, і як самостійне покриття. Підходить для зміцнення кутикули та нарощування нігтів. Перед використанням слід підготувати нігті:
- використовувати техніку класичного обрізного манікюру;
- відшліфувати пластину бафом, зняти природний блиск;
- знежирити нігтьову пластину і нанести праймер.
Переваги використання камуфлюючих баз для манікюру
Основні плюси використання камуфлювальних матеріалів:
- З його допомогою можна оптично подовжити ніготь і таким чином надати обтічної форми.
- Зміцнює і робить нігтьову пластину більш стійкою до пошкоджень.
- Підходить для ламких і тонких нігтів, нарощування (наприклад, куточків).
- Запобігає розтріскуванню і сколюванню гель-лаку.
Камуфлюючі бази сумісні з будь-яким кольоровим гель-лаком. Їх можна використовувати як вирівнювальне покриття натуральних нігтів. Як підсилюють яскравість кольору напівпрозорих гель-лаків, що мають рідкий пігмент. Багата колірна палітра нейтрального спектра (неонова, айворі, бежева) густа і щільна за консистенцією, підійде для моделювання, нарощування та дизайну нігтів.
19-05-2023, 12:20
0
3 176