23-річний Іван Борейко – старший солдат-стрілець. Був призваний на військову службу ще у 2021 році. Хлопець потрапив до підрозділу Нацгвардії. Іван разом із своєю бригадою виганяв окупантів із Харківщини, а потім воював на Донеччині.
Про це йдеться у публікації "МБ"
Після активної участі в штурмових боях на Бахмутському напрямку, хлопця для відновлення відправили на Буковину. Зараз Іван Борейко служить у військовій частині Нацгвардії.
– Мене призвали на службу у 2021 році, 13 квітня. Родом я з Волині, з невеличкого села. Коли отримав повістку, мене направили до Нацгвардії України.
Хлопець проходив службу на Харківщині. 24 лютого Іван прокинувся під звуки бойової тривоги.
– Нам надійшла бойова команда. Ми вже чули вибухи ракет. Оперативно отримали зброю, спорядження та виїхали на бойові пости.
Спочатку Іван та його військова частина тримали оборону Харкова, пізніше звільняли Харківщину та тримали оборону в Золочеві.
Згодом Іван Борейко брав активну участь у штурмових діях на Бахмутському напрямку.
– Командир роти зібрав нас і повідомив, що за кілька днів виїжджаємо на Донеччину виконувати бойові завдання. Їдучи туди, ми розуміли, що хлопці, які були у Бахмуті, виснажилися і їх треба замінити. У Бахмуті ситуація надзвичайно складна. Люди там майже рік живуть без світла, води та газу. Постійно ховаються у підвалах. Інфраструктура знищена. До повномасштабного вторгнення настрої людей були проросійські, однак після 24 лютого вони побачили, хто такі росіяни і хто стріляє та вбиває дітей.
Для Івана найважчий бій був на Донеччині з вагнерівцями.
– Окупанти спочатку пускали "зеків", а після них заходили "вагнера". Ми відстрілювалися і тримали оборону, виконували поставлені завдання.
На запитання, що Іван буде робити після війни, відповідає:
– Повернуся додому, там на мене чекають батьки та кохана. Хочу відкрити свій невеличкий бізнес та працювати на себе.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.