Наступ РФ на Бахмут майже зупинився: британська розвідка пояснила чому

новини / Новини України / Війна з Росією
681
0

Наступ Росії на місто Бахмут в Донецькій області майже зупинився. Це є, насамперед, результатом надзвичайного виснаження російських військ.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії із посиланням на дані розвідки. Там зазначають, що Україна також зазнала великих втрат під час оборони міста.



У британській розвідці вважають, що проблеми Росії посилилися через напруженість між міністерством оборони РФ і найманцями ПВК "Вагнера", представники яких воюють на Бахмутському напрямку.

"Росія перемістила свій оперативний фокус на Авдіївку, що південніше Бахмута, і на сектор Кремінна-Сватове на півночі. Це райони, де Росія, імовірно, прагне лише стабілізувати свою лінію фронту", - йдеться в повідомленні.

Розвідка Британії зазначає, що зміщення уваги росіян на інші напрямки свідчить про загальне повернення до більш оборонного оперативного плану після непереконливих результатів від їхніх спроб провести загальний наступ із січня 2023 року.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.