RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Звички, які ведуть вас до бідності — їх необхідно викорінювати, інакше про процвітання можна забути назавжди


Особисте зростання веде до щасливого і благополучного життя. Однак шкідливі звички гальмують розвиток, заважаючи досягти багатства і процвітання, інформує Ukr.Media.

Кожна людина піддається впливу оточуючих її людей, і багато несвідомо починають повторювати шкідливі звички, які ведуть до бідності і деградації. Такі прояви характеру, властиві бідним людям, необхідно викорінювати, інакше про процвітання можна забути назавжди.



Навряд чи комусь хочеться знати, що його життя приречене на бідність. Кожен мріє про власний розвиток, необхідній кількості грошових коштів для забезпечення собі комфортного існування. Психологи виділяють кілька поганих нахилів, які не сприяють збільшенню капіталу і лише затягують в болото смутку і жалюгідного існування.

Шукати винних

Бідні люди не беруть на себе відповідальність за помилки і промахи. Вони не прагнуть виправляти свої недоліки, вважаючи за краще шукати "крайніх" в їх бідах і нещастях. Вони ніколи не визнають свою провину, думаючи про те, що навколо одні вороги, які заважають їм стати щасливими і багатими. Звичка засуджувати оточення і при цьому не рухатися з місця, однозначно веде як до матеріальної, так і до моральної бідності.

Розтягувати час

У той час, як успішні люди діють, бідняки звикають сидіти на місці і тягнути час, пам'ятаючи про прислів'я "сім разів відміряй, один відріж". Однак народна мудрість в їх розумінні спотворюється. Бідняки не здатні на ризик і вчинки, які можуть поставити їх під удар. Вони вважають за краще відсидітися в затишному місці, а потім, упустивши можливості, знову приймаються звинувачувати в своїх нещастях більш успішне оточення.

Відмовлятися від ризику


Бідні люди не ризикують. Вони вважають за краще стабільний дохід, навіть якщо він малий, ризикованим справам. Вони не здатні на сміливі рішення, які дозволять їм позбутися уявного спокою і стабільності, щоб почати шлях до нового щасливого життя.

Жити чужим коштом


Бідні мислять по-особливому. Вони звикли жити за рахунок інших, більш успішних людей, вважаючи, що їм кругом всі повинні. Бідні люди вважають за краще користуватися чужою інтелектуальною власністю, не замислюючись про те, щоб реалізувати свої таланти і можливості.

Жаліти себе і скаржитися


Часто люди в навколишній їх обстановці бачать корінь своїх проблем. Їм все заважає почати розвиватися: від міста, в якому вони живуть, до сімейного стану. Думки бідняків крутяться навколо того, що їм заважає, а не в напрямку, який би їм допоміг почати активне і щасливе життя. Вони придумають безліч причин пошкодувати себе і оплакати свою долю, не роблячи при цьому жодної спроби позбутися бідності. У той час, коли успішні люди долають труднощі, люди з мисленням бідняків скаржаться всім, хто готовий їх вислухати, як важко їм живеться на білому світі.

Думати, що скажуть інші

Успішні люди цінують свою індивідуальність, не залежать від думки оточуючих. Бідні, зазвичай, витрачають свої час і сили на підтримку амплуа нещасних і всіма покинутих людей. Мислення бідних влаштовано таким чином, що вони залежать від свого оточення, і буквально не уявляють себе поза суспільством, якому вони зможуть розповісти про свої труднощі і перешкоди, що заважають їм розвиватися.

Витрачати гроші даремно

Бідні люди не мають звички рахувати свої гроші і грамотно ними розпоряджатися. Вони звикли "спускати" зароблені кошти, і жити одним днем. Не навчившись розпоряджатися капіталом і грамотно його інвестувати, ви ризикуєте виключити для себе можливість стати успішною і багатою людиною.

Шукати випадкові вигоди


Мислення бідних людей обмежене пошуком коштів час від часу. Вони не схильні виробляти стратегії і прораховувати свої ходи, перебиваючись випадковими заробітками. Їм не властиво думати про майбутнє і забезпечувати собі запаси, щоб при непередбачених труднощах залишатися "на плаву".

Займатися тим, що не подобається


У бідних людей є безліч причин, щоб виправдати себе. Вони будуть продовжувати займатися роботою, яка не приносить їм задоволення, не бажаючи нічого змінювати. Їм часто не вистачає сміливості для того, щоб змінити поле діяльності і спробувати удачу на новому робочому місці.

Витрачати час даремно

Бідні люди не схильні займатися саморозвитком і освітою у вільний час. У них, на відміну від успішних людей, є поняття "вбити час". Прагнення до нових перспектив їм не відомі, і вони вважають за краще відпочити після трудових буднів, віддаючись роздумам про те, на що б вони витратили велику суму грошей. Однак мрії так і залишаються мріями через відсутність правильної мотивації.

Стати успішною людиною може кожен, але для цього необхідно почати боротьбу з власною лінню і страхом зазнати невдачі. Кожна багата людина починала свою кар'єру з труднощів, долала перешкоди і не опускала руки. Мотивуйте себе на успіх, щоб не проживати своє життя в тіні щасливих людей, які змогли звільнитися від пут шкідливих звичок і негативного мислення.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Аліна Книжник
3-01-2022, 01:40
Коментарів 0 Переглядів 2 086


Дівчина вчора, 23 листопада, пішла з дому та досі не повернулася
Врятував десятки побратимів: буковинець під обстрілами вивозив товаришів із передової


Андрій Дробко служить водієм батальйону буковинської тероборони


92-річний Аркадій Мардар із Кельменців на все життя запам’ятав ті страшні моменти
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.